مجلس ایران دات كام
صادقی:

استعفای موسوی لاری به معنای وجود اختلاف نظر در شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان نیست

استعفای موسوی لاری به معنای وجود اختلاف نظر در شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان نیست

به گزارش مجلس ایران دات كام یك عضو شورایعالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با تاكید بر این كه استعفای موسوی لاری از این شورا به معنای وجود اختلاف نظر نیست، اظهار داشت: شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان به علت انتشار كرونا هنوز نتوانسته جلسه ای جهت بررسی عملكرد در انتخابات مجلس یازدهم برگزار كند بنابراین نمی توان استعفای آقای موسوی لاری را نشانه وجود مباحث اختلافی تعبیر كرد.


محمود صادقی در گفتگو با ایسنا، در واکنش به استعفای موسوی لاری از شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان و به دنبال آن طرح مبحث اختلاف در این شورا اظهار داشت: استعفا نشانه وجود اختلاف نیست. چون اساسا عمده کارکرد شورای عالی سیاست گذاری در موسم انتخابات بوده که پس از آن هم هنوز هیچ حرف و بحثی مطرح نشده است.
وی ادامه داد: بنده بعنوان عضو شورای عالی سیاست گذاری تاکید دارم که هنوز جلسه برگزار نشده که بخواهد در آن مباحث و اختلاف نظری بیان شود. دلیل تاخیر در برگزاری جلسه هم شیوع ویروس کرونا بود. بنابراین معتقدم نباید استعفا را نشانه اختلاف نظر در شورای عالی سیاست گذاری تعبیر کرد ما در این فرصت تنها در گروهی در فضای مجازی مباحثی را مطرح کردیم که در آن هم موضوعات اختلافی وجود نداشت.
این عضو فراکسیون امید مجلس با این توضیح که موسوی لاری علت استعفایش را به روشنی اعلام نموده است، اظهار داشت: ایشان علت استعفا را بیماریش بیان کرده و اشاره ای کوتاه داشته که این کار سبب پویایی بیشتر شورای عالی سیاست گذاری می شود؛ البته از قبل هم قرار نبود اعضای شورا ثابت باشند بنابراین نباید استعفا را به اختلاف ربط داد.
صادقی در عین حال به مبحث عرضه نشدن فهرست واحد از جانب شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در انتخابات مجلس اشاره و اظهار نمود: باتوجه به این که شورای عالی سیاست گذاری به جمع بندی واحد نرسید، احزاب بنا بر حق طبیعی شان کاندیداهای خویش را معرفی کردند که این به معنای وجود اختلاف در راهبردها نبود. در این مساله هم لازم است که شورای عالی سیاست گذاری در جلسه ای بحث و بررسی کند که تا آن زمان تمامی گمانه زنی ها همچون تغییر در راهبردهای شورا درست نیست.1399/02/10
20:08:24
5.0 از 5
6117
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام