مجلس ایران دات كام
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران مطرح كرد

آخرین وضعیت استان مازندران در مواجهه با ویروس كرونا

آخرین وضعیت استان مازندران در مواجهه با ویروس كرونا

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران، ضمن تشكر از همكاری دولت و مردم اظهار داشت: اگر مردم اصول بهداشتی را جدی نگیرند، امكان دارد به حالت بحرانی سابق برگردیم.


علی محمد شاعری در گفتگو با ایسنا در مورد آخرین وضعیت استان مازندران در مبارزه با ویروس کرونا اظهار داشت: تعداد مراجعان به بیمارستان کم شده است. تعداد فوتی ها هم کاهش یافته است. البته این به معنای آن نیست که مردم مراقبت های بهداشتی را رعایت نکنند.
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به اینکه «استان مازندران، گردشگری است» اظهار داشت: علاوه بر رعایت فاصله اجتماعی، مردم نباید به این استان سفر کنند. مردم نباید برای کارهای غیر ضروری تردد کنند. کارهای اداری باید در حد لزوم فعال باشد.
وی همچین لزوم نظارت ستاد مبارزه با ویروس کرونا را مطلوب دانست و اظهار نمود: امیدوارم با تداوم همکاری مردم و دولت، در آینده ای نزدیک مشکل ریشه کن شود.
شاعری در انتها در پاسخ به این پرسش که در چه صورتی به وضعیت بحرانی برخواهیم گشت؟ اظهار داشت: اگر مردم اصول بهداشتی را رعایت نکنند، امکان دارد به حالت بحرانی سابق برگردیم. درخواست من این است که همه اقشار مختلف مردم، فاصله گذاری اجتماعی را به جد رعایت نمایند.1399/02/09
13:27:40
5.0 از 5
6026
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام