مجلس ایران دات كام
حاجی دلیگانی :

دولت به بیكارشدگان كرونا بیمه بیكاری دهد

دولت به بیكارشدگان كرونا بیمه بیكاری دهد

به گزارش مجلس ایران دات كام عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: دولت باید راهكاری برای ادامه كارهای اقتصادی در شرایط كرونا ارائه كند و لازم است به بیكار شدگان كرونا بیمه بیكاری دهد.حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاكید بر اینكه مجلس منابعی را كه دولت برای مقابله با كرونا در نظر گرفته است، مورد ارزیابی قرار می دهد، اظهار داشت: صد هزار میلیارد تومان منابع برای مقابله با كرونا لحاظ شده و از طرف دیگر یك میلیارد یورو نیز از صندوق توسعه ملی برداشت شده است كه باید مجلس نحوه هزینه كرد دولت از این منابع را مورد بررسی قرار دهد.
وی اضافه كرد: مجلس باید از ابزارهای نظارتی خود به خوبی استفاده نماید و باید درباره نحوه توزیع این منابع نظارت كافی شود و دولتی ها باید دراین زمینه به مجلس پاسخ دهند.
عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اشاره كرد: متأسفانه كسب و كار خیلی از مردم به سبب كرونا گرفتار مشكلاتی شده است و این افراد درآمد قابل توجهی ندارند كه دولت باید برای آنها چاره اندیشی كند.
حاجی دلیگانی با اعلان اینكه دولت باید راهكاری برای ادامه كارهای اقتصادی ارائه كند، اظهار داشت: دولت باید از افرادی كه در این مدت از لحاظ اقتصادی گرفتار لطمه شده اند حمایت كند و یكی از راهكارها این است كه به بیكار شدگان كرونا بیمه بیكاری پرداخت كند.


منبع:

1399/01/30
22:32:51
5.0 از 5
6232
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام