مجلس ایران دات كام
مرادی در موافقت با وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی:

وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی به خرد جمعی اهمیت می دهد

وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی به خرد جمعی اهمیت می دهد

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم قروه در مجلس اظهار داشت: خاوازی از روحیه كار تیمی و خرد جمعی برخوردار می باشد و با همه توان در راه خدمتگزاری به جامعه كشاورزان حركت می كند.به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی رأی اعتماد به «كاظم خاوازی» وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی، علی محمد مرادی نماینده مردم قروه در موافقت با وزیر پیشنهادی، اظهار داشت: خاوازی فرد مناسبی برای این پست است و توانایی این مسئولیت را دارد. وی انسانی فرهیخته، مدیری توانمند، شایسته و دلسوز است كه بدون هر گونه حب و بغض سیاسی و جناحی برای پیشرفت بخش كشاورزی اقدام خواهد نمود.
وی در مورد سوابق مدیریتی وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی اظهار داشت: خاوازی از روحیه كار تیمی و خرد جمعی برخوردار می باشد و با همه توان در راه خدمتگزاری به جامعه كشاورزان حركت كرده و از هیچ كوششی فروگذار نمی كند.
این نماینده مجلس خاطرنشان كرد: وزیر پیشنهادی جهاد كشاورزی سلسله مراتب مدیریتی را مرحله به مرحله طی كرده است و رشد وی در وزارت جهاد كشاورزی رشد سرطانی نبوده است.
مردادی، خاوازی را بنیانگذار نظام نوین ترویج خواند و اظهار داشت: وی فردی با تخصص، جوان و كارآمد است و انتخاب وی مبتنی بر شایسته سالاری است.

1399/01/20
19:20:34
5.0 از 5
6720
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام