مجلس ایران دات كام
تابش:

مجلس تعطیل بردار نیست

مجلس تعطیل بردار نیست

به گزارش مجلس ایران دات كام نایب رییس فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این كه مجلس مركز ثقل تصمیم گیری های مهم می باشد، اظهار داشت: مجلس پیشمرگ و در كنار مردم است، پس تعطیل بردار نیست.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، محمدرضا تابش در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در توضیح سه فوریت طرحی برای اصلاح بخشنامه مجلس جهت دادن مجوز برای برگزاری جلسات مجازی پارلمان در مواقع اضطراری اظهار نمود: متاسفانه شیوع ویروس كرونا عرصه های مختلف زندگی مردم در سراسر دنیا را تحت تاثیر قرار داده، در ایران خیلی از هموطنان مبتلا شده و عده قابل توجهی جان خودرا از دست دادند كه با آنها ابراز همدردی می نماییم و امیدواریم هر چه زودتر این بلا از كشور رفع گردد.
وی با قدردانی از دست اندركاران مقابله با ویروس كرونا به خصوص پزشكان و پرستاران و نیروهای مسلح اظهار داشت: از مقام معظم رهبری برای دستور راهگشای ایشان در همراهی نیروهای مسلح و نهادهای تحت نظر با دولت قدردانیم و تشكر می نماییم كه ایشان با اختصاص یك میلیارد یورو از صندوق توسعه برای مقابله با كرونا موافقت كردند كه این بسیار كارساز خواهد بود.
نماینده اردكان در مجلس شورای اسلامی با بیان این كه دو وزارت بهداشت و صنعت، معدن و تجارت برای مقابله با كرونا اقدامات زیادی انجام دادند، اشاره كرد: طرح های موثری همچون فاصله گذاری اجتماعی و به تعبیر بهتر فاصله گذاری فیزیكی اجرایی شد.
نایب رئیس فراكسیون امید مجلس اضافه كرد: ستاد ملی مبارزه با كرونا باتوجه به شرایط درخواست نمود كه جلسات علنی مجلس ۱۵ روز تعطیل شوند و باردیگر ۱۵ روز دیگر را تمدید كرد كه خوشبختانه بیشتر این ایام مربوط به زمان تعطیلات بود، ما از حسن نیت و نظر تخصصی آنها تشكر می نماییم اما مجلس خانه مردم و مركز ثقل تصمیم گیری های مهم می باشد. مجلس پیشمرگ و در كنار مردم در همه موضوعات می باشد پس مجلس تعطیل بردار نیست.
تابش در آخر اظهار داشت: باتوجه به این شرایط باید تمهیدی اندیشیده شود تا مجلس به كارش ادامه داده و در عین حال پروتكل های بهداشتی، فنی و تخصصی نیز رعایت شود تا اگر در آینده مواقع اضطراری دیگری پیش آمد مجلس كارش را ادامه دهد این مساله با اصلاح بخشنامه مجلس شدنی است.
منبع:

1399/01/19
23:27:20
5.0 از 5
6440
تگهای خبر: دولت , رهبری , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴