مجلس ایران دات كام
عباسی ؛

فردا نشست هیئت رئیسه مجلس جهت بررسی شعار سال

فردا نشست هیئت رئیسه مجلس جهت بررسی شعار سال

به گزارش مجلس ایران دات كام سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: فردا جلسه ای در هیئت رئیسه جهت بررسی شعار سال 99 و راهكارهای تحقق آن با حضور روسای كمیسیون ها انجام می شود.اسدالله عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برنامه های مجلس شورای اسلامی برای تحقق شعار سال، اظهار داشت: مجلس جلسات ویژه و فوق العاده ای برای عمل به شعار سال یعنی جهش تولید خواهد داشت.
وی اضافه كرد: در همین زمینه مقرر است فردا در هیئت رئیسه مجلس جلسه ای با حضور روسای كمیسیون های تخصصی اجرا شود و راهكارهای تحقق شعار سال مورد ارزیابی قرار گیرد.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی متذكر شد: البته كمیسیون ویژه پشتیبانی از تولید جلساتی را دراین زمینه برگزار كرده است اما با توجه به این روز یكشنبه هیئت رئیسه مجلس هم این مساله را با حضور روسای كمیسیون های مجلس مورد بررسی قرار خواهد داد.
عباسی تاكید كرد: ما به دنبال آن هستیم در این جلسات راهكارهای عمل به شعار سال را در مدت زمان باقیمانده از مجلس دهم پیش بینی نماییم تا شاهد افزایش بهره وری و جهش تولید در كشور باشیم. وی در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه آیا در این جلسات از وزرا هم دعوت به عمل می آورید؟ اظهار داشت: در هفته جاری دعوت از وزرا جهت بررسی شعار سال در دستور كار مجلس نیست اما احتمالاً در ادامه كار از وزرای مربوطه جهت بررسی این مساله مهم در مجلس دعوت خواهد شد.


منبع:

1399/01/17
16:16:10
5.0 / 5
3695
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲