مجلس ایران دات كام
حاجی دلیگانی :

موانع تولید رفع گردد

موانع تولید رفع گردد

به گزارش مجلس ایران دات كام عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: دولت و مسؤلان ذیربط باید موانع تولید را از سر راه تولیدكنندگان بردارند و از آنان حمایت ویژه كنند.حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نام گذاری سال جدید تحنت عنوان "جهش تولید" از جانب مقام معظم رهبری، تصریح كرد: همان گونه كه رهبر معظم انقلاب فرمودند، جهش تولید باید بگونه ای باشد كه مردم هم آنرا به وضوح در زندگی خود مشاهده كنند.
وی با اشاره به اینكه تولیدكنندگان باید در سال جدید كیفیت كالاهای خویش را ارتقا دهند، اظهار داشت: از جانب دیگر، دولت و مسؤلان ذیربط باید موانع تولید را از سر راه تولیدكنندگان بردارند و از آنان حمایت ویژه كنند.
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه علیرغم رونق تولید، همچنان در بعضی جاها شاهد موانعی سر راه تولید هستیم، خاطرنشان كرد: در صورتیكه این موانع برداشته شود، اساسا در سال جدید شرایط بهتری برای تولید و به عبارت بهتر جهش تولید محقق خواهد شد.
عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بیان نمود: با جهش تولید، اساسا شاهد افزایش اشتغال خواهیم بود و لازمه این مساله آن است كه موانع تولید برداشته شود.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: در سال ۹۸، زمینه تولید تا حد بسیار زیادی فراهم گردید و در سال ۹۹، مسؤلان باید با همكاری یكدیگر شرایط را برای جهش تولید فراهم آورند.

1399/01/14
14:12:58
5.0 از 5
3667
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱