مجلس ایران دات كام
حسینی كیا :

معضلات اقتصادی ماحصل همراهی روشنفكرنماها با دشمن است

معضلات اقتصادی ماحصل همراهی روشنفكرنماها با دشمن است

به گزارش مجلس ایران دات كام عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: روشنفكرنماها با بی صبری با دشمن همراهی كردند و معضلات و مشكلات اقتصادی زیادی را به وجود آوردند.سید جواد حسینی كیا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره راهكارهای عملی برای شناسایی ظرفیت های مغفول مانده كشور بنا بر فرمایشات رهبر انقلاب، گفت: در وهله اول باید واحدهای تولیدی نیمه فعال، فعال شده و به چرخه تولید بازگردند.
وی اضافه كرد: در حوزه معدن ظرفیت های بسیار زیادی داریم كه با استفاده از این ظرفیت ها می توانیم خلاء نفت را جبران نماییم.
عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید از ظرفیت شركت های دانش بنیان به خوبی استفاده نمائیم و سیستم های شركت های دانش بنیان باید به روز رسانی شود تا تولیدات آنها صادرات محور و رقابت پذیر باشد.
حسینی كیا با اشاره به ظرفیت های زیادی كه كشور در حوزه كشاورزی دارد، اشاره كرد: متأسفانه ما در بخش كشاورزی آب بسیار زیادی را هدر می دهیم و بعضاً محصولاتی بدون ارزش افزوده تولید می شود و روی دست كشاورزان می ماند كه باید این رویه اصلاح گردد و به خوبی در سال ۹۹ از ظرفیت بخش كشاورزی استفاده گردد.
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روشنفكر نماهایی كه با بی صبری با دشمن همراهی كردند و معضلات و مشكلات اقتصادی زیادی را به وجود آوردند، گفت: روشنفكر نماها كسانی هستند كه معتقدند برای حل مشكلات كشور باید دنبال غربی ها برویم اما راهكار آنان درست نیست و این افراد باید بدانند كه نسخه شفا بخش كشور توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی و پشتیبانی از ظرفیت های كشور خصوصاً شركت های دانش بنیان است.


منبع:

1399/01/12
21:24:28
5.0 از 5
6625
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳