مجلس ایران دات كام
یك عضو فراكسیون ولایی:

كنترل تورم و ثبات قیمت ها در اولویت كار مجلس یازدهم باشد

كنترل تورم و ثبات قیمت ها در اولویت كار مجلس یازدهم باشد

به گزارش مجلس ایران دات كام یك عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: افزایش درآمد مردم، ثبات اقتصادی، حفظ ارزش پول ملی و كاهش تورم و نرخ بیكاری و تقویت مراودات بین المللی انتطاراتی است كه نسبت به مجلس یازدهم بوجود آمده است.


اسدالله قره خانی در گفتگو با ایسنا درباره انتظارات از مجلس یازدهم، بیان نمود: اولویت های مجلس را باید از نگاه مردم و مطالبات آنان دید. امروز مردم نسبت به ثبات اقتصادی اطمینان ندارند و نمی توانند زندگی خویش را تنظیم كنند.
ایشان در ادامه با اشاره به اینكه «مجلس دهم در زمینه ثبات اقتصادی تلاش زیادی كرد اما بعضی از تحولات، معادلات را برهم زد» اظهار نمود: انتظار می رود نمایندگان مجلس آتی مباحث گرانی، تورم، بیكاری، ركود و عدم ثبات اقتصادی را در اولویت خود قرار دهند. نمایندگان با تبلیغات انتخاباتی خود این انتظار را در مردم ایجاد كردند و مجلس یازدهم باید این انتظار را برآورده كند.
نماینده مردم علی آباد كتول در مجلس خاطرنشان كرد: امروز انتظارات از مجلس بالا رفته است. افزایش درآمد مردم، ثبات اقتصادی، حفظ ارزش پول ملی و كاهش تورم و نرخ بیكاری و تقویت مراودات بین المللی انتطاراتی است كه نسبت به مجلس بوجود آمده است.
این عضو كمیسیون انرژی مجلس در ادامه تصریح كرد: اینكه با افزایش مالیات، درآمد كشور را افزایش داده و آنرا به بخش دیگری تزریق نماییم خود مشكل زا است. افزایش مالیات برای تولیدكنندگان و افرادی كه كارهای خدماتی انجام می دهند توجیهی ندارد بلكه خود می تواند سبب تعطیلی كارگاه ها و بیكار شدن گروهی شود.
قره خانی در انتها خاطرنشان كرد: از جانب دیگر عمده كاندیداهای مجلس آتی در تبلیغات خود شعار خودداری از دریافت حقوق های نجومی دادند. حالا بسیاری از افراد منتظر هستند تا ببینند نمایندگان در چه خانه هایی ساكن خواهند شد و بر چه ماشین هایی سوار می شوند. امیدواریم نمایندگان به شعارهایی كه در روزهای تبلیغات انتخابات سردادند پایبند بوده و با مردم شفاف باشند.1399/01/10
23:10:54
5.0 از 5
6837
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲