مجلس ایران دات كام

دومین جلسه مجازی مجلس

دومین جلسه مجازی مجلس

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه مجازی مجلس از اعتراض نمایندگان نسبت به عدم تعطیلی نیمه اول فروردین اطلاع داد.


طیبه سیاوشی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: دومین جلسه مجازی مجلس بامداد امروز (سه شنبه ۵ فروردین) با وجود حضور حدود ۸۰ نفر از نمایندگان برگزار گردید و در این نشست نحوه برگزاری جلسات علنی مجلس مورد بررسی قرار گرفت؛ یك پیشنهاد این بود كه نمایندگان در صحن علنی به صورت پراكنده و حتی در جایگاه تماشاچیان بنشینند. به هر حال در دنیا تجمع بیشتر از ۱۵۰ نفر ممنوع می باشد در صورتی كه ما حدود ۲۹۰ نفر هستیم. همینطور آقای نعمتی هم پیشنهاد كرد كه جلسه مجلس در سالن اجلاس سران برگزار گردد.
وی با اشاره به اینكه «براساس رای گیری انجام شده مقرر است فعلاً صحن مجازی ادامه یابد»، اضافه كرد: مبحث دیگر درباره مباحث اقتصادی و شرایط اقتصادی زمان كرونا بود و همینطور نمایندگان اعتراضاتی را در مورد این داشتند كه باید خود قرنطینگی رعایت می شد و حداقل نیمه اول فروردین به صورت كامل تعطیل اعلام گردید. همه معترض بودند كه چرا دولت این كار را انجام نداد؟.
سیاوشی افزود: در این نشست مبحث جهش تولید هم عنوان شد كه چطور درباره آن تصمیم گیری شود. من هم در تذكری اعتراض كردم كه نامه ای كه ما درباره خودقرنطینگی زدیم و خواستیم اختیار بیشتر به استانها داده شود چرا در صدا و سیما منعكس نشده و رئیس جمهور به آن ترتیب اثر نداده است.
به قول این نماینده مجلس، دومین جلسه مجازی مجلس از ساعت ۹و ۴۵ دقیقه تا ۱۱ و نیم ادامه داشته است.
اولین نشست مجازی مجلس در تاریخ سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ برگزار گردید.
منبع:

1399/01/05
23:51:35
5.0 از 5
7047
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳