مجلس ایران دات كام
قمی:

نیاز كشور جهش در تولید است

نیاز كشور جهش در تولید است

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده پاكدشت با تاكید بر اینكه نیاز كشور به جهش در تولید است به بیانات مقام معظم رهبری درباره عمل به سفارش های ستاد مقابله با كرونا اشاره و اظهار نمود: باید مردم از دید و بازدیدها و رفتن به مسافرت پرهیز كنند تا با كمك همدیگر كرونا را از بین ببریم.


محمد قمی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری به مناسبت عید مبعث و عید نوروز، اظهار داشت: مقامات آمریكایی نامردی ها و ناجوانمردی های زیادی در حق مردم ایران كردند كه نمونه اخیر آن ادامه تحریم های دارویی است.
وی ادامه داد: در شرایط فعلی لازم است كه همه به تصمیمات ستاد مقابله با كرونا عمل كنند كه همچون آن پرهیز است مسافرت رفتن و ترددهای غیرضروری است. مقام معظم رهبری هم عمل به سفارش های این ستاد را تاكید داشتند. این یعنی دیگر نباید شك و شبهه ای برای كسی باقی بماند.
این نماینده مجلس با یادآوری اینكه ویروس كرونا به موضوعی جهانی تبدیل گشته است، اظهار داشت: امروز برای جلوگیری از شیوع ویروس كرونا اجتماعات مذهبی و حرم های مطهر و مساجد و نماز جمعه تعطیل شده است. همانطور كه مقام معظم رهبری هم فرمودند تابحال این اتفاق رخ نداده است. این كار برای حفظ سلامت مردم انجام شد كه به مصلحت و به نفع مردم و جامعه است.
قمی با اشاره به هتك حرمت برخی به حرمت امام رضا (ع) و حرم حضرت معصومه (س) اظهار داشت: این اقدامات در كنار برخی تشكیك ها در خصوص علت تعطیلی نماز جمعه و نماز جماعات موجب شد كه مقام معظم رهبری به موضوع تعطیلی اجتماعات مذهبی بعنوان یك لزوم اشاره كنند و اینكه از همه بخواهند تا به دستورات ستاد ملی مبارزه با كرونا عمل كنند كه این به صلاح همه است. باید از دستورات پزشكان و متخصصان پیروی نماییم همانطور كه امام (ره) در زمان بیماری شان به دستورات پزشكان عمل می كردند.
او در آخر اظهار داشت: همه كسانی كه دل در گرو ایران و اسلام دارند باید به سلامت مردم و خودشان توجه نمایند و بدانند ترددهای غیرضروری و مسافرت رفتن موجب افزایش مبتلاشدن به كرونا می شود. همه باید كمك نماییم تا این ویروس را از بین ببریم.
منبع:

1399/01/04
15:56:37
5.0 از 5
7019
تگهای خبر: بازدید , رهبری , قم , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵