مجلس ایران دات كام
قره خانی:

تعطیلی همه بخش های خدمت رسان ضربه هنگفتی به اقشار مختلف می زند

تعطیلی همه بخش های خدمت رسان ضربه هنگفتی به اقشار مختلف می زند

به گزارش مجلس ایران دات كام یك عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح كرد: مردم با رعایت اصول بهداشتی می توانند كارهای روزمره و ضروری خویش را انجام دهند البته باید از ترددهای غیر ضروری پرهیز شود.


اسدالله قره خانی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به راهكارهای پیشگیری از گسترش ویروس كرونا و متضرر شدن تولیدكنندگان و فروشندگان، بیان نمود: كرونا یك مساله بهداشتی است و می بایست متخصصین بهداشت در ارتباط با پیشگیری و درمان آن وارد عرصه شوند و خوشبختانه اقدامات خوبی در حال انجام می باشد. بخش دیگر به مردم بازمی گردد و هماهنگی و همكاری مردم برای جلوگیری از این بیماری حائز اهمیت می باشد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: بخش دیگر به وزارت بهداشت باز می گردد كه باید برای درمان این بیماری وارد عرصه شود. سفارش های بهداشتی هم از راه رسانه ها به مردم داده شده و آنطور كه به نظر می آید مردم در رعایت اصول بهداشتی همكاری لازم را دارند.
نماینده مردم علی آباد كتول در مجلس خاطرنشان كرد: اگر مردم اصول بهداشتی را رعایت نمایند می توان گسترش این بیماری را كنترل كرد و روند صعودی آنرا كم كرد. این ویروس حالا محدود به یك بخش یا شهر نیست بلكه در همه جای كشور این تهدید وجود دارد.
ایشان در ادامه تصریح كرد: تجمع در مراكز فرهنگی و مذهبی باید به حداقل برسد و از هرگونه اجتماع پرهیز شود. این ویروس از راه تماس دست با سطوح و بخش های آلوده منتقل می شود و مردم باید اصول بهداشتی را رعایت نمایند. بخش های خدماتی هم باید اصول بهداشتی را رعایت نمایند.
قره خانی در ادامه با اشاره به اینكه احتیاط بیش از حد می تواند مضر باشد، بیان نمود: استرس و اضطراب می تواند خود یك صدمه روحی باشد و احتیاط بیش از اندازه هم می تواند به بدن و سیستم ایمنی آن صدمه وارد كند. با رعایت اصول بهداشتی می توان كارهای روزمره را انجام داد البته باید از ترددهای غیر ضروری پرهیز شود.
او در آخر اضافه كرد: بخش های خدمات رسان نظیر رستوران ها، فروشگاه های مواد غذایی و سایر بخش ها هم با رعایت اصول بهداشتی می توانند به كسب و كار خود ادامه دهند. اینكه ما همه بخش های خدمت رسان را تعطیل نماییم این چرخه ضربه هنگفتی را به اقشار مختلف وارد می نماید كه بعدها مشخص می شود. مردم می توانند با رعایت اصول بهداشتی و سیستم های نوین از خدمات بخش های مختلف بهره مند شوند.1398/12/10
16:51:06
5.0 از 5
7402
تگهای خبر: خدمات , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام