مجلس ایران دات كام

كمیسیون بهداشت جلسه فوق العاده برای كرونا تشكیل داد

كمیسیون بهداشت جلسه فوق العاده برای كرونا تشكیل داد

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از جلسه فوق العاده این كمیسیون جهت بررسی اقدامات وزارت بهداشت در كنترل شیوع ویروس كرونا در كشور اطلاع داد و اظهار داشت: مقرر است ۵ نفر از اعضای این كمیسیون در جلسات قرارگاه مقابله با كرونا حضور داشته باشند.


علی نوبخت حقیقی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به حساسیت مبحث شیوع ویروس كرونا از رئیس مجلس شورای اسلامی درخواست داشتیم كه جلسه ای را با حضور وزیر بهداشت برگزار كند در همین راستا جلسه غیر علنی برگزار گردید و وزیر توضیحاتی برای نمایندگان ارائه نمود. همینطور به دنبال درخواست ما امروز از نمایندگان تست كرونا ویروس گرفته شد چون در این ایام نمایندگان در شهرهای مختلف حضور داشتند و احتمال آلودگی آنها به این ویروس وجود داشت به خصوص شهرهایی كه ویروس در آن جا انتشار یافته است همچون قم، گیلان و تهران.
وی افزود: در همین راستا امروز كمیسیون بهداشت جلسه ای اضطراری با معاون بهداشت و درمان و معاون پارلمانی وزیر بهداشت و رئیس غذا و دارو برگزار كرد آنها گزارشی از اقداماتشان عرضه كردند در نهایت مقرر شد ۵ نفر از اعضای كمیسیون بهداشت به وزیر معرفی شوند تا آنها در جلسات قرارگاه بحران كرونا حضور داشته باشند.
نوبخت اظهار داشت: این افراد محمد حسین قربانی، بهروز بنیادی، مرتضی خاتمی، حیدرعلی عابدی و همایون یوسفی از اعضای كمیسیون بهداشت هستند كه در این جلسات هر روز شركت كرده و وظایف نظارتی شان را انجام می دهند.
منبع:

1398/12/05
23:48:24
5.0 از 5
7443
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲