مجلس ایران دات كام

آخرین نتایج انتخابات مجلس یازدهم

آخرین نتایج انتخابات مجلس یازدهم

به گزارش مجلس ایران دات كام نتایج غیر رسمی كه از سوی ستادهای انتخاباتی در تهران و شهرستانها به گوش رسانه‌ها رسیده است به شرح زیر است.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از فارس، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید كه تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت كشور اعلام نشده است. ولی آنچه به صورت غیررسمی از سوی ستادهای انتخاباتی در استانها و شهرستانها به گوش رسانه‌ها رسیده است به شرح زیر است:

اولین آمار غیررسمی از آرای حوزه انتخابیه تهران : قالیباف صدرنشین شد
اولین آمار غیررسمی از شمارش آرای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس كه بیشتر شامل صندوق‌های شمال شهر تهران می‌شود، از صدرنشینی محمدباقر قالیباف به عنوان نفر اول حكایت دارد.
براساس شمارش 200 صندوق اخذ رای در حوزه انتخابیه تهران، 30 نفر اعضای لیست وحدت ائتلاف نیروهای انقلاب تاكنون توانسته‌اند اكثریت آرا را كسب كنند؛ با توجه به اینكه هنوز برخی صندوق‌ها شمارش نشده است، امكان تغییر لیست زیر وجود دارد و این لیست نهایی نیست:
۱-محمدباقر قالیباف
۲- مرتضی آقاتهرانی
۳- الیاس نادران
۴- رضا تقی‌پور
۵- سیدمصطفی آقامیرسلیم
۶- عبدالحسین روح الامینی
۷- سیدمحمود نبویان
۸- سید رضا تقوی
۹- سیدنظام‌الدین موسوی
۱۰- زهره الهیان
۱۱- سیدمحسن دهنوی
۱۲- بیژن نوباوه
۱۳-محسن یزدی خواه
۱۴-احسان خاندوزی
۱۵- روح‌الله ایزدخواه
۱۶- علی خضریان
۱۷-فاطمه رهبر
۱۸- ابوالفضل عمویی
۱۹- غلامحسین رضوانی
۲۰- مجتبی توانگر
۲۱- مهدی شریفیان
۲۲-فاطمه قاسم پور
۲۳-سمیه رفیعی
۲۴- احمد نادری
۲۵- مالك شریعتی
۲۶-محسن پیرهادی
۲۷-مجتبی رضاخواه
۲۸- اقبال شاكری
۲۹- عزت‌الله اكبری تالارپشتی
۳۰- زهره سادات لاجوردی
 

نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی

سراب و مهربان: یوسف داودی (مستقل)
مراغه و عجب شیر:علی علیزاده از حوزه انتخابیه اصولگرا
مرند و جلفا: معصومه پاشایی اصولگرا
بناب: حجت الاسلام رضا باقری بنابی مستقل
نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:
حوزه ارومیه: روح الله حضرت‌پور، سید سلمان ذاكر، صلاح خان احمدزاده
حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
حوزه خوی: عادل نجف‌زاده (اعتدال توسعه)
حوزه سردشت، پیرانشهر: كمال حسین پور (اصولگرا)
حوزه شوط ، پلدشت، ماكو چالدران: محمد علی‌پور (رحمتی)
حوزه شاهیندژ، تكاب: حسن همتی (مستقل) و محمد جواد سبحانی‌فر (مستقل)
حوزه میاندوآب : عیسی زاده
حوزه بوكان: انور حبیب زاده (اصولگرا)
حوزه مهاباد: محمودزاده
حوزه سلماس: رضازاده

نتایج انتخابات در استان اردبیل

مشگین شهر: محمود عباس زاده اصولگرا
گرمی: ولی اسماعیلی اصولگرا
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز تا این لحظه: جهانگیرزاده اصلاح طلب
خلخال و كوثر: تا این لحظه سید غنی نظری از لیست اصولگرایان
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیكزاد

نتایج انتخابات در استان اصفهان

اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان)
فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی (اصول‌گرا)
فریدن: حسین محمدصالحی (مستقل)
خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی (ائتلاف اصول‌گرایان)
گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی (ائتلاف اصول‌گرایان)
نایین و خور و بیابانك: الهام آزاد (مستقل)
كاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان)
شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی (ائتلاف اصول‌گرایان)
نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان)
مباركه: پروین صالحی (ائتلاف اصول‌گرایان)
نجف‌آباد و تیران و كرون: ابوالفضل ابوترابی (ائتلاف اصول‌گرایان)
شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)
لنجان: علی یوسف‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان)
سمیرم: اصغر سلیمی (مستقل)

نتایج انتخابات در استان ایلام

تكلیف نتایج انتخابات استان ایلام مشخص شد.
علی اكبر بسطامی و سارا فلاحی به ترتیب آرای كسب شده در حوزه انتخابیه شمالی استان ایلام در دور اول انتخابات مستقیما به مجلس راه یافتند.
در حوزه جنوب به ترتیب آرا، بهزاد علیزاده با ۱۸۳۹۰ رای و صادق كرمی ۱۶۳۹۸ رای حد نصاب ۲۰ درصدی را كسب نكرده و به دور دوم انتخابات راه یافتند، و راهی مرحله دوم شدند.

نتایج انتخابات در استان البرز

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی پیشتاز است و محمود بهمنی نفر دوم است.

نتایج انتخابات در استان بوشهر

بوشهر، گناوه و دیلم: عبدالكریم جمیری اصولگرا
دشتستان: ابراهیم رضایی اصولگرا
دشتی و تنگستان: غلامحسین كرمی اصولگرا
كنگان، دیر، عسلویه و جم: موسی احمدی اصولگرا

نتایج انتخابات در استان تهران

پاكدشت: فرهاد بشیری نفر اول رقابت‌ها و پس از وی محمود مظفر دوم
ورامین‌، قرچك و پیشوا: حسین نوش آبادی پیشتاز است، محمد هداوندخانی در رتبه دوم است و مجید شصتی نیز نفر سوم آرا مردم است.
دماوند و فیروزكوه: سید احمد رسولی‌نژاد پیشتاز است و شاهرخ رامین در رتبه دوم است و مصطفی خانزادی در رتبه سوم است.
رباط‌كریم و بهارستان: حسن نوروزی
شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی

نتایج انتخابات استان چهارمحال و بختیاری

اردل، فارسان، كیار و كوهرنگ قدرت اله حمزه اصول
لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری اصولگرا
بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری اصولگرا
شهركرد، بن و سامان: احمد راستینه اصولگرا

نتایج انتخابات استان خراسان جنوبی

بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌اسفزار
فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی 
قاین و زیركوه: سلمان اسحاقی اصولگرا
نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی
نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:
نیشابور: اركانی 
تربت جام: رحیمی
كاشمر: كوهسرخی
گناباد: صفایی
سبزوار: عنابستانی
فریمان و سرخس: قاضی زاده
چناران: امامی
تربت حیدریه: زنگنه
مشهد:
پژمانفر بحرینی رحمانی قاضی زاده از بقیه كاندیداها پیشی گرفته‌اند تا این لحظه

نتایج انتخابات استان خراسان شمالی

شیروان: علی جدی (اصولگرا)
اسفراین: قوامی (اعتدال و توسعه)
نتایج انتخابات در استان خوزستان:
بهبهان: محمد طلامظلومی(اصولگرا)
دزفول: آوایی اصلاح طلب پیشتاز است و پاپی‌زاده اصولگرا نفر دوم است
آبادان: سید محمد مولوی(اصولگرا)
ماهشهر: حبیب آقاجری(اصولگرا)
رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(اصولگرا) از اقبال محمدیان(نماینده فعلی) پیشی گرفته است
ایذه و باغملك: عبدالله ایزدپناه (اصولگرا) نفرات بعدی تا این لحظه فرشاد ابراهیم پور و سید حجت موسوی هستند
خرمشهر: سید لفته احمدنژاد تاكنون پیشتاز انتخابات است، نفر دوم كاظم بهردینیِ است
شوشتر: گیلانی اصولگرا
اندیمشك: حسنوند اصولگرا

نتایج انتخابات استان زنجان

خدابنده: سید البرز حسینی
نتایج انتخابات در استان سمنان:
سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: عباس گلرو (اصولگرا)
دامغان: علی‌اكبر علیزاده برمی (اصولگرا)
شاهرود و میامی: علی‌اصغر خانی(اصولگرا)
گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری (اصولگرا)

نتایج انتخابات استان سیستان و بلوچستان

محمد سرگزی 
حبیب الله دهمرده
سید باقر حسینی
فرهاد شهركی
به ترتیب تاكنون بیشترین آرا را به خود اختصاص داده اند.

نتایج انتخابات استان فارس

شیراز: جعفر قادری، نجابت، احمدرضا پاك فطرت و ابراهیم عزیزی تا این لحظه پیشتاز هستند.
مرودشت: قبادی و رشیدی
فسا: فیروزی
جهرم: رضایی
كوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری
كازرون: فریدون عباسی
فیروزآباد: فروردین
اقلید: مسلم صالحی
داراب و زرین‌دشت: عسكری
لارستان: حسین زاده
آباده و بوانات: زارع
استهبان و نی‌ریز: سلیم‌پور
آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: رحیم زارع پیشتاز است. بلارك نفر دوم

نتایج انتخابات استان قم

احمد امیرآبادی فراهانی
حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری
علیرضا زاكانی
موسی پور و حسینیان در رده های بعدی قرار دارند.

نتایج انتخابات استان قزوین

قزوین، آبیك و البرز: به ترتیب فاطمه محمدبیگی(اصولگرا)، لطف الله سیاهكلی(اصولگرا)، داوود محمدی(مستقل) و سالار قاسمی(اصلاح‌طلب)
بوئین زهرا و آوج: به ترتیب روح الله عباسپور(اصولگرا)
تاكستان: رجب رحمانی(اصولگرا)

نتایج انتخابات استان كرمان

در حوزه كرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی پیشتاز است و پس از وی محمدمهدی زاهدی قرار دارد.
كهنوج : منصور شكراللهی(اصولگرا)
شرق كرمان (بم، ریگان، فهرج و نرماشیر): حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی(اصولگرا)
زرند و كوهبنان: عفت شریعتی‌كوهبنانی (اصولگرا)
رفسنجان: حجت الاسلام حسین جلالی(اصولگرا)
مصطفی رضاحسینی قطب آبادی اصلاح طلب
سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور
جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی
بافت، رابر و ارزوئیه: صمدالله محمدی اصولگرا

نتایج انتخابات استان كردستان

سنندج، دیواندره و كامیاران: سیدمهدی فرشادان و محسن فتحی
قروه و دهگلان: به ترتیب حبیب‌الله محمدی‌تلوار و پرویز اوسطی
بیجار: حمدالله كریمی و فرهاد صفری به ترتیب اول و دوم هستند
سقز و بانه: به ترتیب بهزاد رحیمی و محسن بیگلری
مریوان و سرو آباد: به ترتیب عثمان باقدم و شیوا قاسمی‌پور

نتایج انتخابات استان كرمانشاه

كرمانشاه:
عبدالرضا مصری اصولگرا
محمد رشیدی اصولگرا
جهانبخش امینی اصلاح طلب
اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری اصولگرا
كنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی اصولگرا
سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری مستقل
پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی اصلاح طلب
سنقر و كلیایی: سید جواد حسینی‌كیا اصولگرا

نتایج انتخابات استان كهگیلویه و بویراحمد

كهگیلویه: محمد موحد (اصولگرا)
بویراحمد و دنا: مهدی روشنفكر (اصولگرا)
گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون (اصلاح‌طلب)

نتایج انتخابات استان گیلان

در تالش، ماسال و رضوانشهر: شكری
رشت: جبار كوچكی‌نژاد پیشتاز است، عظمتی و آقازاده نفرات بعدی
آستانه اشرفیه و بندر كیاشهر: رمضانی در صدر شمارش آراست و ریحانه احمدی نفر دوم
بندرانزلی: احمد دنیامالی پیشتاز است، حسن خسته بند نفر دوم
شهرستان‌های لاهیجان و سیاهكل: زبیح نیكفر پیشتاز و فرخی نفر دوم
صومعه سرا: دلخوش پیشتاز است، رنجبر نفر دوم
فومن و شفت: بهروزی‌فر پیشتاز است، عاشوری نفر دوم
رودسر و املش: عباسی پیشتاز است، صفری نفر دوم
لنگرود: لاهوتی پیشتاز است، محمد نژاد نفر دوم
رودبار: چگینی پیشتاز است، بابایی نفر دوم

نتایج انتخابات استان گلستان

گرگان: رمضانعلی سنگدوینی و نبی هزارجریبی
رامیان و آزادشهر: غلامعلی كوهساری
كردكوی، تركمن، بندر گز، گمیشان : اعلام نشده
مینودشت: رضا آرین پور
علی آباد: رحمت الله نوروزی
گنبد كاووس: امین قلیچ شادمهر

نتایج انتخابات استان لرستان

كوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی
در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان؛ عباس گودرزی به‌عنوان نفر اول منتخب مردم در مجلس شد.
در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان؛ یحیی ابراهیمی به مجلس راه یافت.
در حوزه انتخابی خرم‌آباد و چگنی؛ محمودوند، ملكشاهی‌راد، بیرانوندی و ویسكرمی به دور دوم راه یافتند.
در حوزه پلدختر، حمیدرضا كاظمی پیشتاز است.

نتایج انتخابات استان مازندران

رامسر، تنكابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی(اصولگرا)
نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی(اصولگرا) پیشتاز است، بعد از وی ولی الله فرزانه قرار دارد.
آمل: رضا حاجی‌پور اصولگرا
بهشهر، نكا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)
قائم‌شهر، سوادكوه، جویبار، سیمرغ و سوادكوه شمالی: كمال علیپور و كیوان مرادیان دو نامزد اصولگرا به ترتیب بیشترین آرا را كسب كردند
بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده (اصولگرا)
بابل: به ترتیب حسن حسن‌نتایج، مهدی سعادتی و علی‌ كریمی‌فیروزجاه
نوشهر، چالوس و عباس‌آباد: تا این لحظه رقابت بین اسحاق صلاحی كجور و محسنی‌بندپی تنگاتنگ است.
ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی بابایی‌كارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.

نتایج انتخابات استان مركزی

شازند: احمدی بیغش اصولگرا
دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی اصولگرا
اراك، كمیجان و خنداب : علی اكبر كریمی و محمد حسن آصفری
نتایج انتخابات در استان هرمزگان:
بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل)، آشوری (اصولگرا)، آرامی (مستقل)
بندر لنگه، بستك، پارسیان: احمد جباری اصولگرا
میناب، رودان، جاسك، سیریك و بشاگرد: حسین رئیسی اصولگرا

نتایج انتخابات استان همدان

تویسركان: مفتح گرایش اصولگرا راهیابی به مجلس
نهاوند: شهبازی گرایش مستقل راهیابی قطعی به مجلس
رزن: لطفی گرایش اصلاح‌طلب راهیابی به مجلس
اسدآباد: كیومرث سرمدی گرایش اصولگرا راهیابی قطعی به مجلس
كبودراهنگ: پیشتازی عیسی جعفری گرایش اصولگرا راهیابی قطعی به مجلس
همدان: به ترتیب حاج بابایی گرایش اصولگرا، نباتی و فلاحی گرایش اصولگرا
ملایر: آزادیخواه گرایش اصولگرا راهیابی به مجلس
كرسی دوم پیشتازی بیگی‌نژاد گرایش اصولگرا

نتایج انتخابات استان یزد

یزد و اشكذر: صالح جوكار اصولگرا
اردكان: محمدرضا دشتی مستقل
میبد و تفت: سیدجلیل میرمحمدی اصولگرا
بافق، ابركوه، خاتم، مهریز و بهاباد: صباغیان اصولگرا
1398/12/03
11:47:36
5.0 / 5
3781
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام