مجلس ایران دات كام
جمالی:

مردم با حضور پرشور در انتخابات دشمنان را ناامید كنند

مردم با حضور پرشور در انتخابات دشمنان را ناامید كنند

به گزارش مجلس ایران دات كام یك عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاكید بر این كه حق مردم شركت در انتخابات است اظهار داشت: مردم با حضور در پای صندوق های رای سبب نامیدی دشمنان شوند.


محمد جواد جمالی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: مردم همواره نشان دادند كه باوجود تمامی مشكلات برای دفاع از انقلاب پای صحنه هستند كه آخرین نمونه حضور آنها در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تشییع پیكر سردار شهید سلیمانی بود.
وی ادامه داد: مردم باوجود تمامی فشارهای دشمن از بعد تحریم و فشارهای اقتصادی با نظام همراه بوده و با جنگ روانی دشمن مقابله كردند در واكنش به همین همراهی مسئولان آمریكایی به تازگی به صراحت نسبت به حضور مردم در انتخابات خط نشان كشیدند. اعتقاد ما این است شركت در انتخابات حق مردم است آنها با استفاده از این حق به كاندیداهای كه فكر می كند برای كشور مفید هستند، رای دهند.
وی تصریح كرد: مردم این وظیفه را به نحوی انجام دهند كه سبب ناامیدی دشمنان شود مردمی كه تابحال وسط میدان باوجود تمامی گلایه ها و مشكلات بودند.
نماینده فسا با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره انتخاب درست اظهار داشت: اشاره های مقام معظم رهبری راهگشا بود به خصوص در آن جا كه شرایط كاندیداهای اصلح را بیان می كردند؛ معتقدم علاوه بر این شرایط راه بلد بودن نماینده بسیار مهم می باشد چون در بعضی موارد فقدان این خصوصیت گره ای برای كشور به وجود می آورد مردم افرادی را انتخاب كنند كه چنین شرایطی را داشته باشند.1398/12/01
15:01:34
5.0 از 5
7565
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴