مجلس ایران دات كام

زاهدی خطاب به سیاسیون: قسمتان می دهیم، دست از سر ورزش بردارید

زاهدی خطاب به سیاسیون: قسمتان می دهیم، دست از سر ورزش بردارید

به گزارش مجلس ایران دات كام یك عضو فراكسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه سیاسیون باید از ورزش حمایت كنند، اظهار داشت: ما سیاسیون وظیفه پشتیبانی از ورزش را داریم اما حمایت ما دخالت در ورزش نیست.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، محمدمهدی زاهدی در مراسم تكریم و معارفه مدیركل ورزش و جوانان استان كرمان با اشاره به استعفای امیری خراسانی(مدیركل سابق ورزش و جوانان استان) اظهار نمود: سیاسی كارها، شما را قسم می دهم دست از سر ورزش بكشید و دخالت بیجا و بجا در ورزش نكنید.

وی با اشاره به اینكه سیاسیون باید از ورزش حمایت كنند، اضافه كرد: ما سیاسیون وظیفه پشتیبانی از ورزش را داریم اما حمایت ما دخالت در ورزش نیست. دخالت ها از همان صدر(فدراسیون) تا استان ها به ورزش ضربه زده است.

نماینده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه استان كرمان پتانسیل زیادی در تربیت نیروها و مدیران دارد، اظهار نمود: ورزش به صورت پدیده اجتماعی و با زندگی مردم عجین شده اما در كشور ضعف بزرگی در باشگاه داری داریم و مدیریت ما علمی و آكادمیك نیست.

زاهدی خطاب به مدیركل جدید ورزش و جوانان استان كرمان در زمینه توجه به ورزش همگانی و بانوان خاطرنشان كرد: باید رشته های مدیریت باشگاه داری را ایجاد نماییم. خیلی از مشكلات حوزه ورزش به علت عدم ورود آكادمیك است و باید باشگاه داری حرفه ای را در كشور راه بیندازیم.

به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، "علی اسدی كرم" نماینده مردم شهربابك در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم اظهار داشت: با عنایت به پتانسیل نیروی انسانی و امكانات استان، زمینه افزایش ظرفیت زیادی وجود دارد و باید همه ظرفیت ها را بسیج نماییم و كرمان می تواند یكی از بهترین قطب های ورزشی در كشور و دنیا بهتر از وضع كنونی مطرح شود.
وی بر توسعه فضاهای ورزشی، توسعه ورزش در مناطق محروم و توجه به عدالت در این عرصه، توجه ویژه به ورزش های همگانی و ورزش قهرمانی تاكید و بیان كرد: مدیركل جدید ورزش و جوانان استان باید به این حوزه ها بپردازد.1398/06/25
19:50:31
5.0 از 5
10987
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام