مجلس ایران دات كام
نماینده لنگرود در مجلس تاكید كرد

وزرای كشور و نیرو به گیلان بیایند

وزرای كشور و نیرو به گیلان بیایند

به گزارش مجلس ایران دات كام ایسنا/تهران نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی وضعیت استان گیلان را بحرانی عنوان و اشاره كرد: جا دارد وزرای كشور و نیرو شخصا در استان حضور یافته و مشكلات را مدیریت كنند.


مهرداد لاهوتی كه الان در منطقه حضور دارد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا قطع برق را اساسی ترین مشكل شرق گیلان عنوان و اظهار نمود: مدیران كل برق استان توانایی رفع این مشكل را ندارند پس می طلبد وزیر نیرو شخصا در استان حاضر شده و نسبت به رفع قطعی برق اقدام نماید.
وی با تاكید بر اینكه از دو هفته قبل بارش چنین برفی پیش بینی شده بود، اشاره كرد: متاسفانه مجموعه مدیریت بحران استان در این خصوص بسیار ضعیف عمل كرده البته از اقدامات انجام شده تقدیر و تشكر می كنم اما باید تمهیدات بهتر و بیشتری برای مقابله با این بارش از قبل پیش بینی شده، اندیشیده می شد.
لاهوتی با تاكید بر اینكه وضعیت استان و شرق گیلان اصلا مناسب نمی باشد، اشاره كرد: دكل های لطمه دیده برق هنوز تعمیر نشده و این در حال است كه زندگی مردم به برق وابسته است.
وی با اشاره به اینكه راه های روستایی ۱۰۰ درصد بسته است، اشاره كرد: راه های اصلی بازگشایی شده اما راه های فرعی كاملا مسدود است و از مردم روستاها هیچ اطلاعی در دست نیست، نمی دانیم مردم آذوقه و مواد مورد نیاز در اختیار دارند یا خیر؟
به گفته نماینده مردم لنگرود در مجلس، هنوز 65 درصد مشتركان با مشكل قطع برق مواجهند.
نماینده مردم لنگرود با ابراز نگرانی از قطع آب اظهار نمود: متاسفانه آب شرق گیلان كاملا قطع شده و 30 درصد از مشتركان سایر نقاط استان آب وصل است.
لاهوتی در خاتمه با اشاره به بارش یك متری برف در استان اظهار داشت: متاسفانه بعضی از مردم بیشتر از 24 ساعت است كه در راه مانده اند.
منبع:

1398/11/24
01:50:42
1.7 از 5
9337
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳