مجلس ایران دات كام
آیت الله جنتی در جمع خبرنگاران:دبیر شورای نگهبان

مردم به نامزدهای دروغگو رأی ندهند

مردم به نامزدهای دروغگو رأی ندهند

به گزارش مجلس ایران دات كام آیت الله جنتی گفت: كسانی كه به فكر شما و راستگو هستند را انتخاب كنید، اگر دیدید راست می گویند به آنها رای دهید و اگر  دیدید دروغ می گویند به آنها رای ندهید.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از مهر، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: سلام بر همه مردم عزیز، من باید دست و پای این مردم را ببوسم كه ۴۱ سال است عقب نشینی نمی كنند و مقاومت كرده اند و با قدرت ها جنگیده اند.
وی با اشاره به اینكه تمام قدرت ها آمدند تا انقلاب مردمی ما را بشكنند، اشاره كرد: اما آنها شكسته شدند و خدا یار و یاور ما بوده است.
دبیر شورای نگهبان با اشاره به اینكه خدا، امام (ره) را یاری كرد، اضافه كرد: وقتی خدا یاری كند، هیچ قدرتی نمی تواند آنها را بشكند. به كوری چشم دشمنان (ترامپ، آمریكا، انگلیس و آل سعود) مردم ما چهل و یكمین سال پیروزی انقلاب خودرا جشن می گیرند.
آیت الله جنتی با اشاره به اینكه ما ایستاده ایم و عقب نشینی نمی نماییم، گفت: به تحریم و جنگ روی آورده اند و هر شرارتی توانسته اند انجام دادند اما قدرت اسلام روز به روز بیشتر شد.
وی در پاسخ به سوالی در ارتباط با خاصیت های حضور امسال نسبت به سال های گذشته در انتخابات، اظهار داشت: امسال شرارت و رذالت آمریكا بیشتر شده است و از جانب دیگر «معامله قرن» را مطرح كرده اند تا فلسطین را نابود كند. همین طور روز به روز تحریم و تهدید می كنند تا مردم ما بترسند و عقب نشینی كنند.
دبیر شورای نگهبان اضافه كرد: آمریكا بر فشارهای اقتصادی هم افزوده اما مردم ما می گویند می میریم اما ذلت نمی پذیریم.
آیت الله جنتی در ارتباط با انتخابات، گفت: ما كار خودرا كردیم و مردم عزیز، شما هم كار خودرا كنید.
وی اضافه كرد: كسانی را انتخاب كنید كه طعم گرسنگی را چشیده باشند و درد مردم را بدانند و به داد فقرا برسند. وقتی به مجلس می روند به فكر جیبشان نباشند.
دبیر شورای نگهبان اشاره كرد: كسانی كه به فكر مردم و راستگو هستند را انتخاب كنید. اگر دیدید راست می گویند به آنها رأی دهید و اگر دیدید دروغ می گویند به آنها رأی ندهید. آیت الله جنتی همین طور در ارتباط با موضوع رد صلاحیت ها و اعتراض بعضی از گروه ها نسبت به آن، اظهار داشت: در این مدت توانستیم آن كسانی كه قبلا در مجلس فاسد شده بودند را كنار بزنیم و آنهایی كه فاسد نشده بودند را نگه داریم. وی اشاره كرد: هر كسی هم كه شكایت نمود به شكایتشان رسیدگی كردیم و به آنها كه رد شده بودند اعلام كردیم اگر شكایتی دارید انجام دهید؛ آمدند و نشستند و جواب حرف هایشان را شنیدند و دفاعیاتشان را كردند و رفتند.
 

1398/11/23
09:43:46
3.3 از 5
9202
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵