مجلس ایران دات كام
نماینده شوش:

طرح معامله قرن مقدمات اضمحلال اسرائیل را فراهم خواهد نمود

طرح معامله قرن مقدمات اضمحلال اسرائیل را فراهم خواهد نمود

به گزارش مجلس ایران دات كام یك عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طرح معامله قرن، در واقع حراج سرزمین فلسطینی ها است. این طرح بیشتر از اینكه بخواهد برای ترامپ نفع داشته باشد، ضرر دارد.


سید راضی نوری در گفتگو با ایسنا در مورد طرح رئیس جمهوری آمریكا معروف به معامله قرن، ضمن محكوم كردن آن اظهار داشت: این طرح مقدماتی داشته است كه از چند وقت پیش در حال انجام بوده. مهم ترین آن ترور حاج قاسم سلیمانی و تقویت توهم تضعیف سپاه قدس انقلاب اسلامی است. ترامپ فكر می كرد كه با به شهادت رساندن سردار سپاه قدس می تواند نیروی مقاومت را تضعیف كند در حالیكه اینگونه نیست. جبهه مقاومت یك جبهه مردمی است كه خیزش می كند و چراغ خیانت قرن را خاموش می كند.
این عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس اضافه كرد: ترامپ آدامس می جود و نتانیاهو مشروب می خورد و از آن سوی مرزها برای اسلام و سرزمین مسلمین تصمیم گیری می كنند. طرح معامله قرن، در واقع حراج سرزمین فلسطینی ها است. ملت های مسلمان باید در مقابل این طرح بایستند چونكه برخی از دولت های منطقه واكنش خاصی نشان نمی دهند پس انتظار ما از ملت ها ایستادن در مقابل این طرح است.
نماینده مردم شوش در مجلس با اشاره به اینكه «ملت های منطقه پیش از این طرح در بزنگاه های تاریخی بیداری اسلامی را تجربه كرده اند» اظهار نمود: اگر به نقشه سرزمین فلسطین نگاه نماییم و بندهای مختلف طرح معروف به صلح را مطالعه نماییم، متوجه ظالمانه و گستاخانه بودن این طرح خواهیم شد. راه امام و رهبری حذف غده سرطانی منطقه یعنی اسرائیل است. رژیم صهیونیستی ذره ذره می خواهد سرزمین های منطقه را تسخیر كند. اصلی ترین راه مبارزه با این غده سرطانی مبارزه ملت ها در مقابل معامله قرن است.
این عضو كمیسیون كشاورزی مجلس با ارجاع به تاریخ مبارزه یمنی ها با آل سعود اظهار داشت: تاریخ این مبارزات نشان داده است كه جبهه مقاومت راهی جز شهادت و ایثار ندارد. من فكر می كنم كه طرح معامله قرن بیشتر از اینكه بخواهد برای ترامپ نفعی داشته باشد، ضرر دارد. این اهانت به سرزمین فلسطینی ها خوشبختانه مقدمه ای برای نابودی و اضمحلال اسرائیل فراهم خواهد نمود.



1398/11/18
14:56:30
5.0 از 5
9779
تگهای خبر: دولت , رهبری , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱