مجلس ایران دات كام
نماینده سمیرم:

مردم بیشتر از گذشته اصول بهداشتی را رعایت نمایند

مردم بیشتر از گذشته اصول بهداشتی را رعایت نمایند

به گزارش مجلس ایران دات كام سخنگوی كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها تصریح كرد: وزارت بهداشت و مركز مبارزه و جلوگیری از گسترش بیماری های واگیر تهمیدات لازم را برای مقابله با ویروس كرونا اتخاذ نموده و ضروریست در شرایط كنونی مردم بیشتر از گذشته به اصول بهداشتی توجه داشته باشند.


اصغر سلیمی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به گسترش ویروس كرونا در سطح جهان بیان نمود: از آن جا كه علائم ویروس كرونا مانند سرماخوردگی است مردم نباید تب و لرز و سرماخوردگی را به این بیماری وصل كرده و خویش را نگران كنند. گاها شباهت این ویروس با سرماخوردگی سبب شده تا عده ای از ورود این ویروس به كشور نگران شوند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: وزارت بهداشت و مركز مبارزه و جلوگیری از گسترش بیماری های واگیر اقدامات لازم را انجام داده و كاملا در حالت آماده باش است.
نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: فرودگاه های كشور تحت نظارت هستند و افرادی كه از كشورهای خارجی وارد می شوند اگر علایمی مشابه به این بیماری داشته باشند مورد معاینه قرار می گیرند.
ایشان در ادامه تصریح كرد: وزارت امور خارجه و سازمان هواپیمایی كشوری هم دستورات و تهمیدات لازم را اتخاذ كردند. پرواز به چین هم ممنوع شده و فرودگاه ها تحت كنترل است.
سلیمی اضافه كرد: اما در این شرایط لازم است مردم بیشتر از گذشته به اصول اولیه بهداشتی توجه داشته باشند و موارد بهداشتی را در تعاملات اجتماعی رعایت نمایند.1398/11/14
13:37:26
2.5 از 5
10503
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
اصغر:
خواهش می کنم برای مقابله با کرونا کاری کنید
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱