مجلس ایران دات كام

نظر مهندس سیاوش امیدی نیا درباره انتخابات مجلس

نظر مهندس سیاوش امیدی نیا درباره انتخابات مجلس

مگر نه این است كه تمام مسئولان را خودمان انتخاب می كنیم، پس بیایید هدفمند و با دقت انتخاب كنیم.


در ادامه با مجلس ایران همراه باشید تا نظرات مهندس سیاوش امیدی نیا کاندیدای احتمالی تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در خصوص انتخابات پیش رو را در گفتگویی دوستانه بخوانیم.

دوره دهم مجلس چه کردیم! لطفا دوره یازدهم ... تکرار نکنیم.
از ادوار گذشته تا دوره کنونی یعنی دوره دهم مجلس اگر مروری گذرا داشته باشیم خواهیم دید چه کردیم! لطفا با بازنگری و بررسی برای انتخاب دوره یازدهم انتخاباتی خود بررسی مجدد کرده و متوجه مسولیت خود  باشیم چرا  که تمام مسئولیت انتخاب برعهده  مردم بوده و انتخاب ما مردم سر نوشت ساز بوده و هست خوب یا بد، پس بیایید در انتخابات با دقت بیشتر انتخاب کنیم، و پیامد های آتی ان نیز بر عهده گرفته و مردم نقش تعین کننده داشته و دارند.
بنابراین انتخابات مردمی است و  آزاد هستیم پای صندوق رای بیایی و اگر انتخاب نکردی انتخاب می شوند و نمیتوانی از پیامدهای انتخاباتی مجلس یازدهم رهایی یابی لطفا مشارکت کن.
‌📌 حضورت در دوره  دهم  پر شور بوده ولی انتخابت چندان دلچسب  نبوده است. 
اما دوره یازدهم مجلس مبادا همچون دوره قبلی باشد 
 بله  ۴ سال گذشت ...، ؛ اما مشکلات و دغدغه ها هم آشکارا بزرگ و لاینحل مانده و راه انقلابی تو را می خواند و نباید به بن‌بست رسید ، نباید از انقلاب شاکی و دلخور باشی بلکه از انتخابت دوره گذشته  درس عبرت بگیریم.
‌📌لذا می توانی بدون داشتن مهارت‌های تخصصی و شناخت اصولی و عمیق، و بدون بررسی تخصصی صلاحیت ها همچون گذشته اقدام به انتخاب نمایی، و بیایم برای ۴ سال دیگر ، وارد زندگی سرنوشت ساز خودت ورود کنیم و با انتخاب دقیق و هوشمندانه انتخابات سرنوشت ساز داشته باشیم.
 چرا که؛
هر رای درست ، یک مسؤولیت و یک  خوشبختی است... 
‌📌بنا براین در این دوره یازدهم انتخابات اما نه مثل گذشته بدون گام گذاشتن در مسیر خودشکوفایی، با انتخاب خودت ادامه بدی؛ در پایان دوره ۷دوباره به زندگیت رو مرور کردی و حالت بد نشود و از اینکه چطور عمرت به باد رفته، نباید زمین و زمان رو مقصر ببینی و خرده بگیری... چرا که خود کرده را تدبیری نیست.
بنا براین آزاد هستی ولی باید پای صندوق رای بیایی و انتخاب کنی، چرا که از پیامدهای انتخاباتی، رها نخواهی شد! ‌
‌📌هر چند حضورت در ادوار گذشته پر شور بوده ولی انتخابت چندان دلچسب نبوده است. ؛ دوره یازدهم مجلس که، و هر طور صلاح دیدی و فکر کردی مثل ۴ سال گذشته نباشد. و بعد چهار سال دوباره مشکلات و دغدغه ها هم چنان پا بر جا و آشکارا و لاینحل بوده باشد .لذا نباید از انقلاب شاکی و دلخور باشی بلکه از انتخابت درس عبرت بگیر. ‌
‌📌حال میتوانی بدون در نظر گرفتن مهارت‌های تخصصی و شناخت اصولی و عمیق، و بررسی تخصصی صلاحیت ها اقدام به انتخاب نمایی، و ۴ سال دیگر تحمل کنی؛ لذا باید گفت:
مسؤول خوشبخت نشدنت بدونی خودتی...
 از اینرو در این دوره یازدهم انتخابات
با انتخاب خوب خود و در پایان دوره وقتی دوباره به زندگیت رو مرور کردی با رضایت از انتخابت راضی شده تا مجددا مبادا زمین و زمان رو مقصر ببینی و خرده گیری... چرا که خود کرده را تدبیری نیست.
 
با مهندس سیاوش امیدی نیا کاندیدای تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در صفحه ایشان در سایت مجلس ایران بیشتر آشنا شوید: صفحه مهندس سیاوش امیدی نیا.
1398/11/11
19:15:55
4.5 از 5
11624
این مطلب را می پسندید؟
(9)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
محسن محمدی:
مهندس سیاوش امیدی نیا در قلب ماست
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳