مجلس ایران دات كام
جلودارزاده:

امیدواریم به اعتراضات نمایندگان رد صلاحیت شده توجه شود

امیدواریم به اعتراضات نمایندگان رد صلاحیت شده توجه شود

مجلس ایران دات كام: نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از توجه به اعتراضات رد صلاحیت شدگان گفت: با توجه به وضع موجود چاره ای جز ائتلاف در انتخابات آینده نیست


به گزارش مجلس ایران دات كام، سهیلا جلودارزاده در گفتگو با ایسنا در پیشبینی از اضلاع رقابت ها در فضای انتخابات ۹۸ اظهار داشت: امیدواریم اعتراضات داده شده درباره بررسی صلاحیت ها مورد توجه قرار گیرد تا كسانی كه حقشان حضور در رقابت ها است بتوانند وارد عرصه شوند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ادامه داد: ادای حق، بركت دارد و سبب تثبیت شرایط و نظام می شود. اگر حق ادا نشود و پایمال گردد اثرات منفی را به دنبال خواهد داشت. همانطور كه رئیس مجلس هم چندی قبل بیان كرد ما همه نمایندگان رد صلاحیت شده را می شناسیم و می دانیم كه از باب دلسوزی برای نظام و مسلمانی مشكلی ندارند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این كه «در این انتخابات ائتلاف ها حرف اول را می زند» اظهار داشت: به سبب فعال نبودن احزاب آن هم به خاطر مسائل سیاسی و اقتصادی همیشه مجبور به ائتلاف می شویم كه این ائتلاف ها هم هرازگاهی دستخوش هجمه هایی می شوند. نتیجه آن كه نمی توان نمایندگان واقعی مردم را معرفی نمود. تا مادامی كه مجلس به این شكل تشكیل گردد همیشه مجلس های ضعیفی خواهیم داشت كه حتی نمی تواند حق خویش را بگیرد.
جلودارزاده با اشاره به فرموده امام در خصوص این كه زنان باید در مقتدرات اساسی كشور دخالت كنند، اضافه كرد: حالا مجلسِ در راس امور نمی تواند در مقتدرات اساسی مملكت دخالت كند هر چه مجلس ضعیف تر باشد مضرات آن هم برای كشور بیشتر می شود نمونه آن در قضیه بنزین است اگر مجلس در جریان بود نرخ گذاری بنزین متناسب با توانایی مردم انجام می شد و این حجم از ضرر و زیان را به دنبال نداشت.
به قول این عضو فراكسیون امید مجلس، در انتخابات آینده به سبب شرایط موجود ائتلاف های مردمی یا قدرت حاكم حرف اول را می زند كما این كه چاره ای جز ائتلاف نداریم.


 

1398/11/04
16:33:01
5.0 از 5
10835
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵