مجلس ایران دات كام
حجت الاسلام مجتبی ذوالنور:

دوران گفتاردرمانی تمام شده است

دوران گفتاردرمانی تمام شده است

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده قم و رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن انتقاد از عدم تحقق وعده های رئیس جمهور، گفت: آقای روحانی! دوران گفتار درمانی تمام شده است.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از مهر، حجت الاسلام مجتبی ذوالنور در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: دشمن فكر می كرد كه با شهادت سردار سلیمانی شروع یك دوره آرامش را خواهد داشت اما با شهادت سردار سلیمانی كابوس آزاردهنده و مرگبار، بی خوابی، ناامنی، دلهره و اضطراب بر دشمن و اردوگاه های آنان مستولی شده است.
وی تصریح كرد: فقط جمهوری اسلامی خون خواه شهید سلیمانی نیست و همه كشورهای حوزه مقاومت اسلامی خون خواه سردار سلیمانی هستند.
رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان كرد: استكبار جهانی با اقدامات ناشیگرانه برخی داخلی ها فكر می كرد جامعه ما گرفتار شكاف شده است اما در این هفته شاهد بزرگترین نماز جمعه تاریخ اسلام به امامت مقام معظم رهبری بودیم كه چشم جهانیان را به خودش خیره كرد و چشم دشمنان اسلام را كور كرد.
ذوالنور با اشاره به اینكه مردم ما به بركت خون شهید سلیمانی به وحدت رسیده اند، تصریح كرد: درخواست بنده از مسؤلان و بخصوص رئیس جمهور این است كه در سخنان خود اینقدر آدرس عوضی و نیش و طعنه نداشته باشند و طعم شیرین وحدت را به كام ملت تلخ نكنند.
وی اظهار داشت: آقای رئیس جمهور! سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۴۱ سال است كه سینه خویش را سپر دفاع از امنیت كشور كرده است و اگر اپراتوری به اشتباه برای دفع یك خطر بزرگتر گرفتار یك خطای انسانی شده است، بدانید سپاه پاسداران ما آنقدر شجاعت و ایثارگری دارند كه آمدند و جلوی انظارعمومی حتی تقصیر دیگران را هم به گردن گرفتند.
نماینده مردم قم در مجلس افزود: در حادثه قطار سمنان ۴۶ نفر از هموطنان تبریزی ما بر اثر بی مبالاتی دولت، بدن هایشان سوخت و خاكستر شد و سوال بنده از رئیس جمهور این است كه آیا شما یك كلمه از این مردم عذرخواهی كردید؟
ذوالنور اضافه كرد در فتنه بنزینی كه بر اثر سوءمدیریت دولت، مملكت را به خون و آتش كشید، رئیس جمهور جلوی دوربین ها آمد و به مردم اظهار داشت كه من هم مثل شما خبر نداشتم و با خنده ای وقیحانه نمك به زخم مردم پاشید.
وی خاطرنشان كرد: آقای رئیس جمهور! یا راست گفتید یا دروغ كه اسناد می گوید كه شما خبر داشتید اما خدا كند كه دروغ گفته باشید كه اگر دروغ نباشد جرم شما سنگین تر است.
رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: در دولت شما چه اتفاقی مهم تر از این حادثه باید رخ دهد كه شما در جریان آن باشید؟ چرا باید از مسائل كشور اینقدر بی اطلاع و بی تفاوت باشید.
ذوالنور با تاكید بر اینكه آقای رئیس جمهور دوران گفتار درمانی تمام شده است، تصریح كرد: آیا روزی كه مردم را فریب دادید كه كاری می نماییم كه هم چرخ صنعت و هم چرخ سانتریفیوژها بچرخد و امروز هر دو قفل است، از مردم عذرخواهی كردید؟
وی اضافه كرد: آقای روحانی شما به مردم گفتید كه با روز اول اجرایی شدن برجام، تمامی تحریم ها برداشته می شود و آیا بابت این فریب ناروا از مردم عذرخواهی كردید؟
رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس متذكر شد: آقای روحانی! به مردم در یزد گفتید به ۱۸ میلیون نفر یارانه معیشتی می دهید اما به آنان نگفتید كه با گران كردن بنزین می خواهید هزینه زندگی آنان را چند برابر كنید.
ذوالنور اظهار داشت: امروز هر كسی به ما رجوع می كند، می گوید یارانه معیشتی را دریافت نكرده است كه باید مجلس كمیته ای تشكیل دهد تا راستی آزمایی شود كه یارانه معیشتی به چه كسانی داده شده است.

 

1398/10/29
14:06:59
3.0 از 5
10945
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
ناشناس:
دوران گفتار درمانی دوم اسفند تمام می شود
من و خیلی از افرادی که می شناسم یارانه معیشتی را گرفته ایم این هرکس کیست؟
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴