مجلس ایران دات كام

پایان مهلت شكایت داوطلبان انتخابات مجلس

پایان مهلت شكایت داوطلبان انتخابات مجلس

مجلس ایران دات كام: مهلت داوطلبان رد صلاحیت شده و یا فاقد صلاحیت برای ثبت شكایت در ستاد دریافت شكایات هیات مركزی نظارت بر انتخابات پایان یافت.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از مهر، مهلت داوطلبان ردصلاحیت شده و یا فاقد صلاحیت برای ثبت شكایت در ستاد دریافت شكایات هیئت مركزی نظارت بر انتخابات به پایان رسید.
این ستاد در سراسر استانها از روز یكشنبه هفته جاری مبادرت به دریافت شكایات داوطلبان كرد و داوطلبان فقط تا اختتام ساعت اداری امروز فرصت ثبت شكایت داشتند.
شورای نگهبان قبل از این در سومین اصلاعیه ای خود كه ۲۲ دی ماه منتشر نموده بود از داوطلبان انتخابات مجلس خواست ظرف مدت ۵ روز از تاریخ ۹۸/۱۰/۲۲ الی ۹۸/۱۰/۲۶ با مراجعه به دفاتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان شكایت و مدارك خودرا تحویل داده و رسید آنرا دریافت نمایند.
همچنین عباسعلی كدخدایی قائم مقام دبیر و سخنگوی شورای نگهبان پنج شنبه از ستاد دریافت شكایات هیات مركزی نظارت بازدید و از نزدیك در جریان روند وصول شكایات قرار گرفت.

حال باید دید چه تعداد از رد صلاحیت شدگان مجلس یازدهم با بررسی مجدد و رسیدگی شكایتشان تایید صلاحیت می شوند و به جرگه كاندیداهای مجلس 98 می پیوندند.
 


منبع:

1398/10/27
11:49:24
5.0 از 5
11051
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲