مجلس ایران دات كام
حاجی دلیگانی در صحن مجلس:

وزارت اطلاعات، عناصر ضدامنیتی خارجی را شناسایی كند

وزارت اطلاعات، عناصر ضدامنیتی خارجی را شناسایی كند

به گزارش مجلس ایران دات كام عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: فردی همراه با سفیر انگلیس در تجمعات بوده كه فرار كرده است و باید وزارت اطلاعات این عناصر ضدامنیتی خارجی را شناسایی كند.به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از مهر، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی، اظهار داشت: وزارت امور خارجه باید اقدامی قاطع در مقابل سفیر انگلیس انجام دهد چونكه كارهایی كه سفیر انگلیس در تجعات انجام داد نفی استقلال ما شمرده می شود.
وی اضافه كرد: سفیر انگلیس امروز با توئیت بازی می كوشد حضور خود در تجمعات غیرقانونی را انكار كند در صورتیكه فیلم و مستندات كافی وجود دارد و حضور وی در تجمعات را نشان میدهد.
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس اشاره كرد: در دو روز گذشته حداقل ۲۰ نفر از نمایندگان مجلس خواهان اخراج سفیر انگلیس از كشورمان شده اند اما ظریف اقدامی در این راستا انجام نداده است.
حاجی دلیگانی بیان كرد: ما از وزیر اطلاعات می خواهیم بررسی كند فردی كه همراه سفیر انگلیس در تجمعات حضور داشته و فرار كرده چه كسی بوده است.
وی با تاكید بر اینكه این عناصر ضدامنیتی خارجی باید شناسایی شوند، اشاره كرد: باید ما در مقابل دخالت های بیجای بیگانگان و انگلیس بایستیم.


منبع:

1398/10/25
16:47:07
5.0 از 5
10790
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲