مجلس ایران دات كام

یك نماینده مجلس: دشمن به دنبال ایجاد صدای مخالف در درون كشور است

یك نماینده مجلس: دشمن به دنبال ایجاد صدای مخالف در درون كشور است

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دشمن بدنبال شكاف آفرینی و ایجاد صدای مخالف در درون كشور است، بر این اساس باید با همدلی از فشارهایی كه در این راستا به كشور تحمیل می شود، خارج شد.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، محمد حسینی در پنجمین شورای اداری استان مركزی در سال 98 كه با محوریت كنگره ملی نقش امام راحل در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مركزی برگزار شد، اضافه كرد: در دوران دفاع مقدس مردم پشتیبان جنگ بودند و نقش خویش را به خوبی ایفا كردند، اما امروز مردم درگیر جنگ اقتصادی هستند و مسؤلان و سه قوه باید آنان را در این جنگ پشتیبانی كنند.
وی با اشاره به اینكه امروز مردم از سیستم اداری گلایه مند هستند و باید با روحیه جهادی پذیرای مردم بود، اضافه كرد: دشمن مردم را در شرایط فشار، رعب و وحشت قرار داده و به دنبال ایجاد شكاف در جامعه است بر همین مبنا باید مردم را جذب كرد و دستگاه های اجرایی باید با مردم در قالب قانون مدارا كنند.
حسینی با تاكید بر اینكه باید بروكراسی اداری و رفت و برگشت های اداری كاهش یابند تا مردم را در كنار خود داشته باشیم، اظهار داشت: در حوزه عمرانی موافقت نامه های سال 98 مبادله نشده است در حالیكه در شرایط كنونی مردم انتظار دارند حركت های اداری و عمرانی نسبت به گذشته تسریع شود.
وی افزود: در این شرایط باید قدردان اقدامات انجام شده بود هرچند كه باید بیشتر كار كرد و مردم را در كنار خود حفظ كرد چونكه دشمن بدنبال شكاف آفرینی و ایجاد صدای مخالف در درون كشور است، بر این اساس باید با همدلی از فشارهایی كه در این راستا به كشور تحمیل می شود، خارج شد. تابحال از كمبودها گلایه مند بودیم اما آنچه امروز و در این شرایط سخت در اختیار ماست حاصل كنترل شرایط توسط مسؤلان است كه باید قدردان این زحمات بود.
حسینی با اشاره به كنگره ملی نقش امام راحل در دفاع مقدس و 6200 شهید استان اظهار داشت: حضور جوانان در تاسوعا، عاشورا و عزای حسینی 98 پررنگ تر از سال های قبل بود و برای در اختیار داشتن این ظرفیت ارزشمند، برگزاری چنین كنگره هایی لازم است تا اهداف و ارزش های انقلاب در آنها تبیین شود.1398/06/22
14:59:41
5.0 از 5
10601
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام