مجلس ایران دات كام
نقوی حسینی:

مصاحبه ام برای برائت سپاه از حادثه و اعلام نفوذ بوده است

مصاحبه ام برای برائت سپاه از حادثه و اعلام نفوذ بوده است

به گزارش مجلس ایران دات كام سخنگوی كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ارتباط با مصاحبه اش درباب سقوط هواپیمای اوكراینی اظهار نمود: هدف من از مصاحبه با خبرگزاری تسنیم در خصوص اینكه دست های پنهانی در این حادثه در كار بوده، برائت سپاه از این حادثه و اعلام اینكه اساسا خرابكاری و نفوذ در كار بوده است، می باشد.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، سیدحسین نقوی حسینی در اخطار قانون اساسی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی با بیان همدردی با خانواده های داغدار هواپیمای ساقط شده و همین طور كسانی كه در تشییع جنازه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی دار فانی را وداع گفتند، اظهار نمود: از سپاه پاسداران خصوصاً هوافضای سپاه در خصوص درهم كوبیدن پایگاه آمریكایی ها در عراق تقدیر و تشكر می نمایم و حمایت قاطع و همه جانبه خودرا از برادر و دوست عزیزم، سردار موشكی ایران سردار حاجی زاده اعلام می كنم.
وی در ارتباط با مصاحبه اش درباب سقوط هواپیمای اوكراینی اظهار نمود: هدف من از مصاحبه با خبرگزاری تسنیم در خصوص اینكه دست های پنهانی در این حادثه در كار بوده، برائت سپاه از این حادثه و اعلام اینكه اساسا خرابكاری و نفوذ در كار بوده است، می باشد.
سخنگوی كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: البته مصاحبه من پیش از گفت وگوی سردار حاجی زاده انجام شد و به همین جهت پس از توضیحات سردار حاجی زاده موضوع روشن شد.
نقوی حسینی در ادامه سخنانش از سردار سلامی كه با حضور در مجلس اذهان ملت را روشن كرد و التیام بخش مردم شد، تشكر كرد.
او در آخر اظهار داشت: از وزارت امور خارجه و دولت هم انتظار دارم كه هرچه سریعتر سفیر مداخله گری كه در امور داخلی ما و برخلاف عرف دیپلماتیك دخالت كرده، از كشور اخراج شود.
منبع:

1398/10/23
14:21:28
2.5 / 5
7918
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳