مجلس ایران دات كام
فرهنگی در نطق میان دستور:

باید به صورت جدی حركت فریبكارانه دشمن جنایتكار رصد شود

باید به صورت جدی حركت فریبكارانه دشمن جنایتكار رصد شود

به گزارش مجلس ایران دات كام عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: باید به صورت جدی حركت فریبكارانه دشمنان جنایت كار كه در تروریست دولتی سابقه بی نظیری دارند، رصد شود.به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از مهر، محمدحسین فرهنگی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با اشاره به حادثه تلخ سقوط هواپیمای مسافربری اوكراینی، اظهار داشت: اینكه فرمانده هوافضای سپاه كه خود از سرمایه ها و ذخایر پرارزش كشور است می گوید كه در همان ساعات اولیه به مسؤلان ذیربط اطلاع داده بودم، جای تأمل دارد و سوال ما این است كه علت ناهماهنگی ها در چند روز اطلاع رسانی نادرست چه بوده است.
وی اضافه كرد: مگر رئیس جمهور، رئیس شورایعالی امنیت ملی و رئیس دولت نیست؟ چرا به دستگاه های مهم سازمان هواپیمایی كشوری اطلاع داده نشده بود؟
عضو فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس خاطرنشان كرد: آیا صدمه به باور و اعتماد عمومی آن هم بعد از همگرایی بی نظیر و گسترده مردم در جریان تجلیل از مقام سردار سلیمانی، صدمه اندكی است؟ چرا مسؤلان مبحث چرخش هواپیما و جهت آنرا بررسی نمی كنند؟ چرا مناطق ممنوعه پروازی با سازمان های هواپیمایی هماهنگ نمی گردد.
فرهنگی بیان نمود: آیا حضور خبرنگار یك شبكه تلویزیونی مخالف نظام در آن منطقه و فیلمبرداری از صحنه سقوط هواپیما در آن لحظه تصادفی بوده است؟ آیا تداعی همان لحظه ای را نمی كند كه ندا آقا سلطان تیر می خورد و یك فرد در رابطه با این شبكه ها از تمام لحظات حادثه فیلمبرداری می كند؟
وی اضافه كرد: آیا احتمال نفوذ و عمدی بودن حادثه و علت واقعی اختلال در سامانه و سیستم های الكترونیكی قابل بررسی نیست؟ مسؤلان ما در نیروهای مسلح لازم است احتمال عمدی بودن و هماهنگ بودن حادثه را بررسی نمایند.
نماینده مردم تبریز در مجلس اظهار داشت: سوال دیگر ما این است كه چرا پروازها در آن روز متوقف نشده اند و این ناهماهنگی بین بخشی چه توجیهی دارد؟
این نماینده مجلس تاكید كرد: آنچه مردم ما در جای جای جمهوری اسلامی در اظهار ارادت به مقام سردار سلیمانی ابراز كردند، باید استمرار پیدا كند و علاوه بر اینكه باید عوامل نفوذ در داخل كشور رهگیری شوند، باید به صورت جدی حركت فریبكارانه دشمنان جنایت كار كه در تروریست دولتی سابقه بی نظیری دارند، رصد شوند.
1398/10/22
16:05:04
5.0 از 5
10735
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱