مجلس ایران دات كام
ذوالنور در گزارش مجلس ایران دات كام:

آمریكا منتظر انتقام بعدی ایران باشد

آمریكا منتظر انتقام بعدی ایران باشد

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: آمریكایی ها باید منتظر انتقام بعدی ما باشند كه كدام پایگاه آمریكایی در كدام نقطه از جهان مورد حمله جمهوری اسلامی ایران قرار خواهد گرفت.حجت الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه های ارتش تروریستی آمریكا در عراق، اظهار داشت: بعد از ترور شهید سلیمانی، جمهوری اسلامی اعلام كرد، متجاوز را تنبیه می كند و به آمریكا ضربه خواهد زد. آمریكایی ها به شدت لرزان و هراسان بودند و در ترس به سر می بردند. نیروهای نظامی آمریكا در منطقه و دنیا و حتی در آمریكا در آماده باش كامل بودند.
وی اضافه كرد: امروز خواست و اراده ملت از آستین فرزندان ملت و حامیان امنیت ملت، نیروی هوافضای سپاه خارج شد و حملات سنگینی به دشمنان صورت گرفت.
رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح كرد: منابع خبری پنتاگون، تلفات نیروهای آمریكایی در پایگاه «عین الاسد» را سنگین اعلام كردند، در این پایگاه ۲ هزار نیروی آمریكایی و ۲۰۰۰ داعشی حضور داشتند. ازاین رو خسارت و تلفات این حمله موشكی بسیار سنگین است.
ذوالنور با اشاره به اینكه این موشك، باران ترس و وحشت را در آمریكا بیشتر كرد و آرامش را از زندگی آمریكایی ها در جهان گرفت، خاطرنشان كرد: آنها باید منتظر انتقام بعدی ما باشند، كه ببینند كدام پایگاه آمریكایی در كدام نقطه از جهان مورد حمله جمهوری اسلامی ایران قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینكه مصوبه مجلس شورای اسلامی پشتوانه ای برای نیروهای جمهوری اسلامی ایران است، اضافه كرد: آمریكایی ها باید به اشغال كشورهای اسلامی آخر داده و از منطقه بیرون بروند.
رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: با مصوبه مجلس شورای اسلامی، آمریكایی ها باید دُم خویش را روی كولشان بگذارند و به اشغال كشورهای مسلمان آخر داده و از منطقه بیرون بروند. امروز، نگرانی و ترس تروریست ها، شهروندان آمریكایی و نیروهای نظامی آمریكا را در منطقه و جهان افزایش داد به همین جهت ما شاهد فرار گسترده آمریكایی ها از منطقه هستیم.
ذوالنور تصریح كرد: این اقدام گام اول در پاك كردن منطقه از لوث وجود آمریكایی ها خواهد بود.

1398/10/19
20:20:31
5.0 از 5
10987
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲