مجلس ایران دات كام
نایب رئیس كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

خون به ناحق ریخته شده سردار سلیمانی بی پاسخ نخواهد ماند

خون به ناحق ریخته شده سردار سلیمانی بی پاسخ نخواهد ماند

به گزارش مجلس ایران دات كام نایب رییس كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن محكوم كردن ترور سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی اشاره كرد: این اقدام سبب افزایش انسجام ملی كشور ایران و وحدت هر چه بیشتر محور مقاومت در جبهه های آزادی بخش خواهد شد.


یحیی كمالی پور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شهادت سردار سلیمانی به دنبال اقدام تروریستی آمریكا، اظهار داشت: تجربه نشان داده كه ما در كشورمان هر چه بیشتر خون داده ایم انقلاب بیشتر تثبیت شده است. بدین سبب شهادت سردار قاسم سلیمانی سبب تثبیت بیشتر این انقلاب خواهد بود و در كنار آن یك انسجام ملی حول این محور شكل می گیرد و مردم یكپارچه دشمنی های آمریكا را درك می كنند. حداقل آنهایی كه فكر می كنند آمریكا می تواند برای ما یك دوست باشد به این نتیجه خواهند رسید كه نه تنها آمریكا در هیچ زمانی نمی تواند بعنوان دوست ما باشد بلكه اعتماد كردن به او امری اشتباه است.
وی ادامه داد: آمریكا مستاصل تر از گذشته دست به اینگونه اقدامات می زند و مطمئنا اینگونه حركت ها و نقض مقررات بین المللی و نقض حاكمیت كشورها غیر از روسیاهی چیز دیگری برای او به دنبال نخواهد داشت. بنا بر این آمریكا با دست زدن به اینگونه اقدامات هم از منظر بین المللی و هم از منظر اصول انسانی و اخلاقی محكوم است.
نایب رییس كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اشاره كرد: سردار سلیمانی نقش بسزایی در نابودی داعش و ریشه كن كردن آنها در منطقه داشت و بعنوان یك قهرمان ملی در منطقه و جهان اسلام نقشی بزرگ ایفا كرد. اگر امروز جهان شاهد حركت های ضد انسانی داعش در ابعاد مختلف نیست به سبب زحمات این مرد بزرگ سپاه اسلام است.
كمالی پور اشاره كرد: آمریكا باید بداند این اقدام او سبب افزایش انسجام ملی كشور ایران و وحدت هر چه بیشتر محور مقاومت در جبهه های آزادی بخش خواهد شد و خون به ناحق ریخته شده سردار سلیمانی بی پاسخ نخواهد ماند و جهان اسلام محور مقاومت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخی محكم به آمریكا خواهد داد و آمریكا از گذشته روسیاه تر خواهد ماند.
او در آخر افزود: خون حاج قاسم سلیمانی در رگ هزاران انسان متعهد، مسلمان و آزادیخواه جوان خواهد جوشید و ان شاءالله انتقام سختی را از آمریكا خواهند گرفت.
منبع:

1398/10/14
21:57:37
5.0 از 5
10838
تگهای خبر: حكم , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام