مجلس ایران دات كام
قوامی در نشست خبری:

گزارش نهایی بودجه ۹۹ تا اختتام دی به صحن مجلس ارائه می شود

گزارش نهایی بودجه ۹۹ تا اختتام دی به صحن مجلس ارائه می شود

به گزارش مجلس ایران دات كام سخنگوی كمیسیون تلفیق بودجه 99 اظهار داشت: حداكثر تا اختتام دی ماه گزارش نهایی لایحه بودجه را به صحن علنی مجلس ارائه می نماییم.به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از مهر، هادی قوامی سخنگوی كمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نشست خبری، اظهار داشت: در اولین نشست كمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹، آئین نامه داخلی كمیسیون تلفیق تصویب گردید كه مبتنی بر نحوه حضور اعضا در جلسات، بررسی كلیات لایحه بودجه، رأی گیری، تجدید رأی و اداره با كیفیت كمیسیون تلفیق است.
وی اضافه كرد: هیئت رئیسه كمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹، امروز درباره زمان برگزاری جلسات كمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۹ تصمیم گیری كرد و بر این اساس، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری كمیسیون تلفیق در دو شیفت عصر و شب به بررسی كلیات بودجه می پردازد و سپس كلیات را رأی گیری می كند.
سخنگوی كمیسیون تلفیق خاطرنشان كرد: در هفته آینده هم كمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ در ایام دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه در سه شیفت كاری درآمدهای لایحه بودجه سال ۹۹ را با حضور كارشناسان دیوان محاسبات، مركز پژوهش ها و نمایندگان دولت مورد بررسی قرار می دهد.
قوامی بیان كرد: تلاش كمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ این است كه در مرحله اول تا ۲۰ دی ماه گزارش بودجه سال ۹۹ آماده شود و در صورت نیاز به مهلت بیشتر، كار بررسی لایحه بودجه تا اختتام دی ماه تمام می شود تا گزارش كمیسیون تلفیق به صحن علنی ارائه شود.
وی تصریح كرد: با هدف تمركز حداكثری اعضای كمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹، امكان استفاده از تلفن همراه در كمیسیون وجود ندارد و اعضا باید تلفن همراه خودرا تحویل دهند.
سخنگوی كمیسیون تلفیق درباره اصلاح ساختار بودجه، اظهار داشت: بااینكه قسمتی از اصلاحات ساختار بودجه توسط دولت انجام شده است اما كمیسیون تلفیق نیز در تلاش است تصمیماتش در جهت تحقق درآمدهای پایدار و كارا كردن هزینه ها باشد تا بتواند آثار مثبتی بر اقتصاد كشور داشته باشد.


منبع:

1398/10/02
23:48:35
5.0 از 5
10745
تگهای خبر: تصویب , دولت , لایحه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام