مجلس ایران دات كام
فرماندار تهران خبر داد

پیش بینی ۳۸۵۰ شعبه گرفتن رای در تهران برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری

پیش بینی ۳۸۵۰ شعبه گرفتن رای در تهران برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش مجلس ایران دات کام، فرماندار تهران ضمن اعلام آمادگی کامل برای برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: استقرار 3 هزار و 850 شعبه گرفتن رای در شهر تهران برای دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری پیش بینی شده است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، احمد قیومی درباره ی برنامه های پیش رو برای انتخابات روز جمعه (۱۵ تیرماه) بیان کرد: در چند ماه اخیر باتوجه به اتفاقات بی سابقه ای که رخ داد، تمام تلاش ها به کار گرفته شد تا بتوان انتخابات قانونی را برگزار نماییم، در دور دوم انتخابات، تمام آن چیزی که در دور اول به کار گرفته و اقدام شد نیز به کار گرفته می شود.
وی افزود: تبلیغات نامزدها، توزیع عادلانه بیلبوردها، اختصاص عادلانه فضاها و اماکن نیز در اختیار نامزدها قرار داشت تا بتوانند در زمان قانونی خودشان از این بستر بهره گیرند.
فرماندار تهران ضمن اعلام آمادگی کامل فرمانداری تهران برای گرفتن رأی در دور دوم انتخابات اشاره کرد: سازماندهی یک شبکه ۷۰ تا ۸۰ هزار نفره با سه هزار و ۸۵۰ شعبه گرفتن رأی، کار بزرگی است که توسط فرمانداری و مردم در صحنه شکل گرفت و در دور دوم نیز آمادگی کامل مهیاست تا مردم آرای خودرا به صندوق های گرفتن رأی بریزند.
قیومی اشاره کرد: برای آنکه مردم و دستگاهها بتوانند در این زمینه مشارکت داشته باشند و گفتگو کنند، در سطح شهر تهران مجوز تریبون های آزادی صادر شد تا در بعضی اماکن پر تردد و میادین مردم بتوانند مباحث خودرا اعلام کنند که این مساله مورد استقبال مردم نیز قرار گرفت.
معاون استاندار تهران همین طور با اعلان اینکه هر دو نامزد در قالب قوانین و مقررات تبلیغات خودرا انجام داده اند، اظهار داشت: انتخابات اولین مرحله ریاست جمهوری را پشت سر گذاشتیم که تخلفاتی در آن وجود نداشت و پیش بینی می شود با معرفی که نامزدها از خود ارائه می دهند، انتخاب خوبی توسط مردم صورت گیرد.1403/04/13
10:27:52
0.0 از 5
106
تگهای خبر: انتخابات , تبلیغ , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام