مجلس ایران دات كام
تا انتخابات

علی آبادی: حضور در پای صندوق رای دفاع از کیان کشور است

علی آبادی: حضور در پای صندوق رای دفاع از کیان کشور است

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: با هر فکر و ذهنیت و دینی که در ایران زندگی می نماییم باید در انتخابات شرکت نماییم چونکه حضور ما در انتخابات دفاع از کیان کشور ایران است.


روح الله لک علی آبادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ضرورت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: انتخابات از نظر بین المللی یک ویترین ایران است. یعنی ما با هر فکر و ذهنیت و دینی که در ایران زندگی می نماییم باید در انتخابات شرکت نماییم چونکه حضور ما در انتخابات دفاع از کیان کشور ایران است. یک عده شهید شدند و برای کشور خودرا فدا کردند. امروز نیز حضور ما در پای صندوق رای یک پیامی را برای کشورهای منطقه و حتی کشورهای کل دنیا مخابره می کند.
ایشان سپس اظهار داشت: بله ما دلخوری داریم. مردم ما در عرصه اقتصاد نگرانی هایی دارند اما مطمئن باشید مهمست چه کسی در پاستور می نشیند. مهمست چه کسی عنان اجرائی کشور را در دست بگیرد. مردم سابقه اجرائی نامزدها را در نظر بگیرند. ممکنست بسیاری از نامزدها خوب صحبت کنند اما این که در عمل چه کسی می تواند این کشتی را به ساحل امن برساند بسیار اهمیت دارد.
نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: بنده از مردم تقاضا دارم که با هر فکر و سلیقه ای در انتخابات مشارکت کنند. خدا را شکر بنده می بینم که جوری نامزدهای انتخاباتی تعیین شده اند که همه سلایق را در برمی گیرد. اگر چپ و راست نکنیم از بالای بالا تا پایین ترین حد سلایق را در میان نامزدها داریم.
ایشان سپس اشاره کرد: همه سلیقه ها در میان نامزدها هستند. خواهش بنده از کاندیداها این است که تخریب نکنند. متاسفانه یک رویه ای راه افتاده که بنده فکر می کنم الگوبرداری غلط از کشورهای غربی است. وگرنه ما هیچگاه در انتخابات خود اینقدر توهین و تخریب نداشتیم. ولی گاهی اوقات الگوبرداری ها غلط می شود. هر کسی نامزد خودرا دوست دارد.
وی ادامه داد: هر فردی می تواند از خوبی های نامزد خود دفاع کند اما نباید تخریبی صورت گیرد. انتخابات تمام می شود. ما چه دوست داشته باشیم یا نه بالاخره یکی از این شش نفر رییس جمهور همه مردم ایران خواهد شد و ان شاءالله آن یک نفر همه تلاش خودرا برای حل مشکلات مررم به کار گیرد.
منبع:

1403/03/31
13:57:24
0.0 از 5
206
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام