مجلس ایران دات كام
غضنفرآبادی در گفت وگو با مجلس ایران دات كام:

آمریکایی ها در رابطه با حقوق بشر فقط لفاظی می کنند

آمریکایی ها در رابطه با حقوق بشر فقط لفاظی می کنند

مجلس ایران دات کام: به گزارش مجلس ایران دات کام، رئیس کمیسیون حقوقی مجلس ضمن اشاره به سرکوب خشن جنبش دانشجویی در آمریکا، اظهار داشت: کاملا معلوم است که مقامات کشورهایی مانند آمریکا در رابطه با حقوق بشر فقط لفاظی می کنند.«حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی» در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به سرکوب خشن جنبش دانشجویی در آمریکا توسط نیروهای نظامی و امنیتی این کشور، اظهار داشت: با وجود آنکه برخی کشورهای غربی مانند آمریکا شعار حقوق بشر سر می دهند و خودشان را مدافع دانشجویان، اساتید و دانشگاهیان می دانند، اما مشخص شد که تمام این شعارها دروغ است.
وی متذکر شد: البته این که آمریکا و برخی کشورهای غربی فقط شعار آزادی بیان و حقوق بشر سر می دهند و در عمل به آن باور ندارند، برای ما اثبات شده بود اما برای کشورهایی که هنوز به این حقیقت نرسیده بودند هم روشن شد که آنان استانداردهای دوگانه ای در موضوع حقوق بشر و آزادی بیان دارند.
رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: الان بطورکامل معلوم شد که مقامات کشورهایی مانند آمریکا درباره ی حقوق بشر فقط لفاظی می کنند و در عمل به مسائلی چون در نظر گرفتن حق آزادی بیان برای دانشجویان و اساتید اعتقاد ندارند.
وی اظهار داشت: هم اکنون همه در دنیا متوجه تناقض گویی در رفتار دولتمردان آمریکا و غرب شده اند، چونکه آنان حتی اجازه نمی دهند دانشجویان و اساتید دانشگاه های خودشان از مردم مظلوم دنیا حمایت کنند که این نشان دهنده دورویی آنها در بحث های حقوق بشری است.
نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: جنایات اسرائیل در غزه به حدی زیاد است که هیچ وجدان بیداری نمی تواند در مقابل آن سکوت کند و به همین جهت شاهد حضور مردم و دانشجویان و اساتید برخی کشورهای غربی همچون آمریکا در خیابان ها مقابل رژیم صهیونیستی و پشتیبانی از فلسطین هستیم.
غضنفرآبادی اظهار داشت: البته مقامات آمریکا و رژیم صهیونیستی به هیچ وجه نمی خواستند که اخبار مربوط به سرکوب دانشجویان در اعتراضات حمایتی از فلسطین رسانه ای شود و به بیرون درز پیدا کند و از طرف دیگر می خواستند خفقان شدید اخباری و اطلاعاتی در غزه به وجود آورند تا اخبار جنایات آنان به گوش جهانیان نرسد، اما امروز می بینیم که خبرهای مظلومیت و قتل عام زنان، کودکان و مردم بی گناه غزه به کل جهان مخابره شده است و حق طلبان و آزادی خواهان جهان در مقابل این جنایات ایستاده اند.
رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اعتراض مردم و دانشجویان در کشورهای غربی و آمریکا نسبت به جنایت هایی است که رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکایی ها در غزه انجام می دهد. با وجود تصویب قطعنامه شورای امنیت برای ترک مخاصمه فوری در غزه، اما آمریکا هیچ اقدامی دراین زمینه انجام نداده و بنا بر این علاوه بر مردم کشورهای اسلامی، مردم کشورهای غربی هم اعتراضات خودرا نسبت به جنایت هایی که در فلسطین می شود، نشان می دهند.منبع:

1403/02/14
09:48:40
0.0 از 5
262
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام