مجلس ایران دات كام
مالكی در گفت وگو با مجلس ایران دات كام:

عملیات وعده صادق نمایش اقتدار ایران بود

عملیات وعده صادق نمایش اقتدار ایران بود

به گزارش مجلس ایران دات کام، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: عملیات وعده صادق نمایش اقتدار ایران بود و توان و قدرت بالای جمهوری اسلامی ایران در منطقه را نشان داد.فداحسین مالکی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به شکست اسرائیل در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد که نتوانست کشورها را مجاب به صدور قطعنامه یا اطلاعیه ای ضد جمهوری اسلامی ایران به دلیل اقدام ضد رژیم صهیونیستی کند، اظهار نمود: عملیات «وعده صادق» حق قانونی جمهوری اسلامی ایران بود و از آنجاییکه ما از خودمان دفاع کردیم، اسرائیل موفق نشد که کشورها را مجبور به صدور قطعنامه ای ضد ایران کند.
وی در ادامه ضمن اشاره به این که عملیات وعده صادق قدرت بازدارندگی ایران را افزایش داد، اظهار داشت: عملیات وعده صادق توان و قدرت بالای جمهوری اسلامی ایران در منطقه را نشان داد. این عملیات کاملا موفقیت آمیز، پیچیده و برخلاف تصور غربی ها بود، چون که آنان تصور نمی کردند ایران از خاک خودش به اسرائیل پاسخ دهد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: عملیات وعده صادق نمایش اقتدار ایران بود. بهتر است که اسرائیل و هم پیمانانش دست از ماجراجویی و شیطنت ضد ایران بردارند، چون که در غیر این صورت پاسخ ایران محکم تر و عملیات پیچیده تری را ضد آنان انجام خواهیم داد.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران جنگ طلب نیست و کسانی که چنین ادعای غلطی را مطرح می کنند با ایران عناد دارند، تصریح کرد: کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس مراقب باشند و به این نکته توجه نمایند که ایران دیگر رویارویی با اسرائیل را پذیرفته است، ازاین رو هر کشوری که به شکلی با این رژیم مشارکت داشته باشد و پایگاه های خویش را در اختیار اسرائیل قرار دهد، اساسا شریک اسرائیل تلقی می شود و به آنان هم پاسخی پشیمان کننده و سخت می دهیم.
مالکی اظهار نمود: سفارش ما به آمریکا و کشورهای اروپایی هم اینست که واقع بینانه عمل کنند و با موضع گیری های نسنجیده خود سبب یک جنگ تمام عیار در منطقه نشوند.


منبع:

1403/02/02
08:21:08
0.0 از 5
272
تگهای خبر: حكم , طرح , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان مجلس ایران دات كام