مجلس ایران دات كام
حاجی بابایی:

گزارش بخش دوم بودجه تا پایان هفته آینده به صحن مجلس عرضه می شود

گزارش بخش دوم بودجه تا پایان هفته آینده به صحن مجلس عرضه می شود

مجلس ایران دات کام: به گزارش مجلس ایران دات کام، رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ اظهار داشت: گزارش کمیسیون تلفیق در رابطه با جداول تفصیلی تا پایان هفته آینده آماده شده و به هیات رییسه عرضه خواهد شد.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، حمیدرضا حاجی بابایی در توضیح جلسه امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ جهت بررسی جداول تفصیلی، اظهار داشت: در این نشست جداول تفصیلی لایحه بودجه ۱۴۰۳ مورد بررسی قرار گرفت و چند مورد از مغایرت های لایحه با قانون مصوب مجلس در قسمت اول لایحه بودجه اصلاح گردید.
وی با اشاره به تشکیل کمیته هایی در کمیسیون تلفیق بودجه، اظهار داشت: ۱۲ کمیته در کمیسیون تلفیق جهت بررسی نیازهای بودجه دستگاههای دولتی تشکیل شد. این کمیته ها با محوریت هیأت رئیسه تلفیق، نماینده سازمان برنامه و بودجه و اعضای کمیسیون های تخصصی به بررسی جداول، اشکالات و اصلاحات موجود در آن می پردازند. پس از آن گزارش کمیته ها به کمیسیون عرضه شده تا کمیسیون گزارش نهایی جهت بررسی به صحن مجلس را تهیه نماید.
حاجی بابایی در رابطه با زمان بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در صحن مجلس، اظهار داشت: تلاش کمیسیون تلفیق بر اینست که تا پایان هفته آتی گزارش مصوبات خود در قسمت دوم لایحه بودجه را عرضه کند تا در دستور صحن قرار گیرد.


منبع:

1403/01/31
13:47:55
0.0 از 5
247
تگهای خبر: بودجه , دولت , قانون , لایحه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام