مجلس ایران دات كام

سفارش سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به سران آمریکا و سه کشور اروپایی

سفارش سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به سران آمریکا و سه کشور اروپایی

به گزارش مجلس ایران دات کام، سردار ابوالفضل شکارچی به سران کشورهای آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان سفارش کرد: عاقل باشید و از رژیم نامشروع، احمق و تروریست و در گنداب فرو رفته صهیونیستی حمایت نکرده و خودرا به تنور آتش سوزان نیفکنید.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، سردار ابوالفضل شکارچی در واکنش به حمایت تعدادی از سران کشورهای غربی از رژیم صهیونیستی گفت: به سران کشورهای آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان یادآوری می نماییم دست از حمایت رژیم رو به زوال اسرائیل شرور، قانون شکن، تروریست و کودک کش بردارید. شما خوب می دانید جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده است که جنگ طلب نبوده و بدنبال گسترش جنگ نیز نیست.

وی افزود: اما اگر هرکس همچون شما و آن رژیم مستأصل و درمانده، پایش را از گلیمش درازتر کند، پاهایش را قدرتمندتر از پاسخ قبلی به اسرائیل متجاوز و شرور، قطع خواهیم کرد.

شکارچی اظهار داشت: چنانچه گوشه ای از این قدرت الهی دلاور مردان ایران اسلامی و قدرتمند را در عملیات وعده صادق به شما نشان دادیم و با غرش موشک ها و پهپادهای دشمن شکن از سامانه های پیشرفته راداری و دفاع هوایی شما و از گنبد به اصطلاح آهنین اهدایی تان به صهیونیست ها عبورکردیم و قلعه های نظامی آن رژیم جعلی و جنایتکار را شخم زدیم.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در آخر اظهار داشت: سفارش می نماییم بجای محکومیت اقدام مشروع و قانونی ایران اسلامی، عاقل باشید و از رژیم نامشروع، احمق و تروریست و در گنداب فرو رفته صهیونیستی حمایت نکرده و خودرا به تنور آتش سوزان نیفکنید.

منبع:

1403/01/28
08:46:39
0.0 از 5
272
تگهای خبر: قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام