مجلس ایران دات كام
عزیزی در گفت وگو با مجلس ایران دات كام:

عملیات ایران مقابل اسراییل منحصر به فرد بود

عملیات ایران مقابل اسراییل منحصر به فرد بود

به گزارش مجلس ایران دات کام، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: عملیات ایران مقابل رژیم صهیونیستی در طول تاریخ منحصر به فرد بود، چونکه در این عملیات طولانی ترین حمله هوایی و موشکی را به اجرا گذاشتیم.«ابراهیم عزیزی» نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباره ی اثر عملیات «وعده صادق» بر ایجاد بازدارندگی و تقویت مؤلفه های امنیتی کشور، اظهار داشت: در وهله اول به عنوان یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی وظیفه دارم از تلاش مجاهدانه و اقدام قاطعانه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خصوصاً سازمان هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جهت اقدام تنبیهی رژیم صهیونیستی تقدیر و تشکر کنم.
وی متذکر شد: ما از قبل گفته بودیم هر اقدامی مغایر با امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران و مقابل منافع کشورمان صورت گیرد، با پاسخی قاطع و پشیمان کننده رو به رو می شود. اقدام شب گذشته ایران در تنبیه رژیم صهیونیستی نشان دهنده صادق الوعد بودن مسؤولان نظام جمهوری اسلامی ایران، خصوصاً نیروهای مسلح کشورمان است.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: صرف نظر از این صادق الوعد بودن و اقدام قاطعی که مردم ایران را خوشحال و خرسند کرد، باید به نیروهای مسلح و خصوصاً سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سبب نوع طرح ریزی و اجرای این عملیات تبریک بگوییم.
عزیزی اشاره کرد: این عملیات در طول تاریخ منحصر به فرد است، چونکه در این عملیات طولانی ترین حمله هوایی و موشکی را به اجرا گذاشتیم؛ در حقیقت، قریب به ۱۰۲۵ مایل و ۱۷۰۰ کیلومتر طول مسیر مبدا و مقصد این عملیات بود و تلفیقی از انواع جنگ افزارها و تجهیزات منحصر به فرد در این عملیات به کار گرفته شد. انواع جنگ افزارها و تجهیزات ما به خوبی از لایه های مختلف پدافندی رژیم صهیونیستی و هم پیمانان رژیم صهیونیستی عبور کرد. این عملیات هم از نظر تاکتیک و هم از نظر اجرا منحصر به فرد بود.
وی با اعلان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در این عملیات اقدام منحصر به فردی را انجام دادند، اظهار داشت: ما اعتقاد داریم که این اقدام باید برای رژیم صهیونیستی بازدارنده و درس عبرت باشد و این رژیم باید این نکته را آویزه گوش کند که اگر از این به بعد هر اقدامی مقابل ایران انجام دهد یا آنکه بدنبال ماجراجویی های جدید باشد، با اقدام قاطع تری از طرف جمهوری اسلامی ایران رو به رو خواهد شد.
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی توضیح داد: عملیات شب گذشته ایران بخش کوچکی از ظرفیتهای ما و در قالب یک اقدام بطورکامل حرفه ای بود که به اجرا گذاشته شد. رژیم صهیونیستی اخیراً کنسولگری ایران را مورد هدف قرار داد و ایران همان پایگاهی را مورد به هدف خوردن قرار داد که اف ۳۵ ها از آنجا بلند شده بود و کنسولگری ما را مورد هدف قرار دادند.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این عملیات نشان دهنده اوج اقتدار، دقت، سرعت در طرح ریزی و اجرا و قابلیت های منحصر به فرد جمهوری اسلامی ایران است و بطور قطع رژیم صهیونیستی را برای مدت های زیادی در سردرگمی و درماندگی به سر خواهد برد.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص این که اگر رژیم صهیونیستی بخواهد مجدداً مقابل کشور شیطنتی بکند، ضربه بعدی جمهوری اسلامی چه خاصیت هایی خواهد داشت، اظهار داشت: اگر آنان باز هم دست از پا خطا کنند، مطمئن باشند اقدامی پشیمان کننده تر از عملیات وعده صادق دریافت خواهند کرد.


منبع:

1403/01/26
15:26:30
0.0 از 5
554
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام