مجلس ایران دات كام
زنگنه در گفت وگو با مجلس ایران دات كام:

اصولگرایان مجلس دوازدهم به وحدت می رسند

اصولگرایان مجلس دوازدهم به وحدت می رسند

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس اظهار داشت: فهرست های مختلف انتخاباتی اصولگرایان پس از ورود به مجلس با هم متحد می شوند و یک فراکسیون سیاسی تشکیل خواهند داد.«محسن زنگنه» نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر، پیرامون آرایش سیاسی مجلس دوازدهم اظهار داشت: طبیعتاً فراکسیون اصولگرایان، فراکسیون اکثریت مجلس دوازدهم خواهد بود.
وی اضافه کرد: فکر می کنم فهرست های مختلف انتخاباتی اصولگرایان پس از ورود به مجلس با هم متحد می شوند و یک فراکسیون سیاسی تشکیل خواهند داد. از طرف دیگر اصلاح طلبان هم در مجلس بعدی یک فراکسیون تشکیل خواهند داد، اما این که مستقلین مجلس دوازدهم با اصلاح طلبان یک فراکسیون واحد تشکیل دهند یا آنکه فراکسیون مجزایی داشته باشند، محل سوال است.
منتخب مردم تربت حیدریه در مجلس دوازدهم در پاسخ به سوالی در خصوص این که آیا مجلس دوازدهم یک مجلس پرچالش خواهد بود، اظهار داشت: از آنجا که وزن های مختلفی وارد مجلس بعدی می شوند، فکر می کنم در مجلس دوازدهم نسبت به مجلس یازدهم شاهد تضارب آرای بیشتری باشیم، اما پس از مدتی بطور قطع مجلس دوازدهم روال منطقی را پیش خواهد گرفت.
زنگنه درباره ی گزینه احتمالی ریاست مجلس دوازدهم، اظهار داشت: هنوز پیش بینی دراین زمینه زود است اما رأی آوری محمدباقر قالیباف برای ریاست مجلس دوازدهم تا حدودی نسبت به مجلس فعلی مشکل تر است.
وی اشاره کرد: تصورم این است که در نهایت اصولگرایان مجلس دوازدهم به جمع بندی و وحدت درباره ی انتخابات هیأت رئیسه مجلس خواهند رسید. البته با توجه به این که هنوز ۴۵ نفر از نمایندگان مجلس دوازدهم مشخص نشده است و بطور قطع این افراد می توانند روی تصمیمات مجلس تأثیرگذار باشند، نمی توان خیلی از مسائل داخلی مجلس بعدی را از الان پیش بینی نمود.

1403/01/13
15:04:38
0.0 از 5
325
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام