مجلس ایران دات كام
وزیر كشور:

مجلس قوی با انتخاب اصلح مردم تشکیل می شود

مجلس قوی با انتخاب اصلح مردم تشکیل می شود

مجلس ایران دات کام: به گزارش مجلس ایران دات کام، لرستان وزیر کشور اظهار داشت: مجلس یک رکن قدرت است هرچه مجلس قوی تر امکان قانون گذاری قوی تر وجود دارد، مجلس قوی تر با انتخاب اصلح به وجود می آید و مردم انتخاب می کنند و هیچ حقی برای دخالت مجریان و شورای نظارت وجود ندارد.


احمد وحیدی اول اسفندماه در دومین همایش اقشار، نخبگان، فرهنگیان و حلقه های میانی لرستان که در سالن اجلاس دهکده مقاومت خرم آباد برگزار گردید، اظهار داشت: امروز در آستانه انتخابات یک رویداد بزرگ هستیم، رهبری فرمودند ما بادی خودمان و دشمن را از دو موضع بشناسیم، اگر می خواهیم دشمن را یک گام به عقب ببریم باید حضور پررنگ در انتخابات داشته باشیم.
وی افزود: برخی تلاش دارند دیگران را از شرکت در انتخابات منع کنند، این افراد یا غافل هستند یا خود فروخته، خودفروخته از این جهت که عدم شرکت در انتخابات جز به نفع دشمنان به نفع کسی دیگر تمام نمی شود.
وحیدی بیان کرد: این مشارکت همه اش راندن دشمن به عقب و قدرت آفرینی است برای چه ملت شرکت نکنند، چرا امروز رسانه های معاند دنبال این هستند که ملت ایران در انتخابات شرکت نکنند، ملت بصیر ما توجه دارد که باید شرکت خودرا بیشتر کند.
وزیر کشور اضافه کرد: کشور ما رو به جلو است، امروز ظرفیتهای خوب و پیشرفت های ارزشمندی داریم، قبول داریم کمبودهایی داریم اما ظرفیت هایی نیز داریم، کشور یک لحظه عقب نمانده است، پیشرفت های کشور در عرصه های مختلف گاهی اوقات محیرالعقول است.
وی اشاره کرد: کشور ما امروز به سرعت رشد می کند و در بستری از فاکتورهای رشد توسعه انسانی، فناوری، دانش و علم جز سرآمدان منطقه و دنیا است.
وحیدی با اشاره به این که کشور ما به رغم همه توطئه های دشمن با تمام قدرت رو به جلو حرکت می کند، بیان کرد: طبیعی است این مسیر با حضور همه مردم ما در میدان ادامه پیدا خواهد کرد، چونکه دولت خودرا خدمت گذار مردم می داند.
وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی امروز در تعیین خط مشی و سیاست ها و قانون گذاری های مهم در حل مشکلات اهمیت دارد، مجلس یک رکن قدرت است هرچه مجلس قوی تر باشد امکان قانون گذاری قوی تر وجود دارد، مجلس قوی تر با انتخاب اصلح به وجود می آید و مردم انتخاب می کنند و هیچ حقی برای دخالت مجریان و شورای نظارت وجود ندارد.
وزیر کشور افزود: نزدیک به ۱۵ هزار نفر داوطلب تأیید شده در کشور از همه سلایق و گروه ها داریم، مجلس قوی می تواند محکم و استوار بایستد، مجلس قوی می تواند در مقابل هر فشاری بایستد و بهترین طرح ها را برای پیشرفت کشور بدهد و تسهیل قانون گذاری برای پیشبرد کار بدهد و نقطه آرامش در این فضای پر تلاطم بین المللی باشد.
مجلس خبرگان نماد عالی پیوند جمهوریت و اسلامیت است
وی بیان کرد: مجلس خبرگان نماد عالی پیوند جمهوریت و اسلامیت است و جایگاه رفیعی دارد و باید در حضور در این انتخابات بهترین ها را انتخاب نمود، امروز بین دولت و ملت فرقی نیست و همه از دل ملت برخواسته اند.
وحیدی تاکید کرد: دولت خودرا موظف می داند همه زمینه های لازم را آماده کند که انتخابات در اوج امنیت، سلامت، رقابت واقعی و مشارکت حداکثری مردم صورت بگیرد و این همان مطالبه رهبری است و ما نیز با تمام وجود در خدمت تحقق این مطالبه هستیم.
وزیر کشور بیان کرد: لرستان مانند همیشه باید در صدر بدرخشد، همانند دیگر صحنه هایی که لازم بوده حضور داشته امروز نیز می درخشد و باید بدرخشد.
وی ادامه داد: مردم ما جشن ظهور را به جشن انتخابات پیوند خواهند داد و نشان خواهند داد که منتظر ظهور هستند و زمینه ساز ظهور این مردم هستند و ۱۱ اسفند نشان خواهند داد که منتظران واقعی ظهور این مردم هستند.1402/12/02
08:16:15
0.0 از 5
707
تگهای خبر: انتخابات , حكم , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵