مجلس ایران دات كام
وزیر كشور:

همه چیز برای برگزاری انتخاباتی باشکوه آماده است

همه چیز برای برگزاری انتخاباتی باشکوه آماده است

به گزارش مجلس ایران دات کام، کرمانشاه وزیر کشور با اعلان اینکه تا آن زمان که کشور وارد فضای کامل انتخاباتی نشده است نمی توان برآورد دقیقی از میزان مشارکت داشت، اظهار داشت: اما نظرسنجی ها از روند رو به رشد دراین زمینه حکایت دارد که امیدواریم تا روز انتخابات استمرار یابد.


احمد وحیدی، امروز (۱۶ بهمن) در آخر سفر یک روزه خود به استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو اظهار داشت: انتخابات مجلس از اهمیت بالایی برخوردار است، چونکه مقرر است با ایجاد مجلس جدید ریل گذاری جدیدی در کشور انجام شده و برنامه حرکت کشور برای چهار سال پیش رو مشخص شود.
وی از آماده سازی کامل بستر اجرائی انتخابات در کشور آگاهی داد و اضافه کرد: تمام شرایط برای برگزاری یک انتخابات باشکوه مهیا شده و تعیین شعب و آموزش نیروها و عوامل اجرائی انجام شده است.
۹۰ هزار شعبه گرفتن رای داریم/ تایید صلاحیت ۱۴ هزار داوطلب فضای رقابتی خوبی را رقم می زند
به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، وزیر کشور اضافه کرد: در این دوره ۹۰ هزار شعبه گرفتن رای در سراسر کشور خواهیم داشت که از این تعداد بیش از ۴۰ هزار شعبه ثابت و مابقی سیار هستند.
وحیدی اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش تمام استانداران و سایر دست اندرکاران همه چیز برای برگزاری یک انتخابات پرشور در کشور مهیا است.
وزیر کشور درباب رقابتی بودن این دوره انتخابات، اظهار داشت: شورای محترم نگهبان بیش از ۱۴ هزار داوطلب را جهت شرکت در این دوره انتخابات تایید کرده که نویدبخش یک انتخابات رقابتی و پرشور در یازدهم اسفند ماه است و زمینه یک رقابت خوب شکل گرفته است.
وزیر کشور درباب برآوردهای انجام شده درباب میزان مشارکت در این دوره انتخابات اظهار داشت: هنوز برای صحبت درباب میزان مشارکت زود است، چونکه هنوز کاملا وارد فضای انتخاباتی نشده ایم، اما نظرسنجی های انجام شده نشان از روند صعودی مشارکت می دهد.
وی ادامه داد: نظرسنجی های انجام شده نشان میدهد میزان مشارکت رو به افزایش است و امیدواریم همین روند تا روز انتخابات ادامه پیدا کند.
۲۰۰ کانال تلویزیونی انتخاباتی راه اندازی شده است
وزیر کشور در ادامه با اعلان اینکه کاندیداها تنها باید برنامه هایشان را تبلیغ کنند، اظهار داشت: هیچ کاندیدایی مجاز به تخریب کاندیدای دیگر نیست و با این موارد برخورد می شود.
وحیدی اظهار داشت: در این دوره با ابتکار صدا و سیما ۲۰۰ کانال تلویزیونی برای تبلیغ کاندیداها ایجاد و بستر خوبی برای معرفی کاندیداها فراهم گشته است.
وزیر کشور نسبت به جانبداری و دخالت مدیران دستگاه های اجرائی در انتخابات هم هشدار داد و اضافه کرد: هیچ مدیری مجاز به جانبداری در انتخابات نیست و هر موردی گزارش شود، برخورد خواهیم کرد.1402/11/17
09:40:51
0.0 از 5
1513
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳