مجلس ایران دات كام
رضایی:

نیازمند یک جبهه واحد در همه بخش های جریان انقلاب هستیم

نیازمند یک جبهه واحد در همه بخش های جریان انقلاب هستیم

مجلس ایران دات کام: به گزارش مجلس ایران دات کام، عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اعلان اینکه نیازمند به یک جبهه متحد و قوی پشت سر رهبری انقلاب اسلامی هستیم تا مشکلات را حل نماییم، اظهار داشت: از همه جریان های انقلابی می خواهیم که بیایند و در کنار هم قرار گیرند تا این جبهه قوی تشکیل گردد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، محسن رضایی در نشست داوطلبان نمایندگی تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی که از طرف شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار گردید، اظهار داشت: یاز کارهای مهم در جامعه بازگشت به برادری است. کار مهم دیگر ایجاد کارآمدی است. ما امروز در کشور به شدت نیاز به کارآمدی داریم. ساختارهای موجود در کشور ما باید از بعد کارآمدی اصلاح شوند.
وی ادامه داد: برادری و کارآمدی دو ارزش انقلاب است که اگر بخواهیم توحید کلمه و کلمه توحید را رعایت نماییم باید به این دو توجه داشته باشیم.
رضایی اشاره کرد: نیازمند به یک جبهه متحد و قوی پشت سر رهبری انقلاب اسلامی هستیم تا مشکلات کشور را حل نماییم. از همه جریان های انقلابی می خواهیم که بیایند و در کنار هم قرار گیرند تا این جبهه قوی تشکیل گردد.
عضو شورای مرکزی شورای ائتلاف با اعلان اینکه وحدت بدون کلمه توحید، کاغذی بیش نیست، اظهار داشت: وحدت انقلابی اگر بخواهد پایدار باشد باید ارزش آن رضای خدا باشد.
رضایی تصریح کرد: ما در ۲۰ سال قبل با جامعه جدید مواجه هستیم. اگر به مشکلات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی برمی خوریم باید به ارزش های انقلاب رجوع نماییم. اگر به ارزش های انقلاب برگردیم، کارآمدی در کشور باردیگر شکل می گیرد.
وی خطاب به حاضران اظهار داشت: اگر شما داوطلبان به مجلس می روید باید برنامه ریزی داشته باشید تا ارزش های انقلاب را در جامعه تقویت نماییم. اگر در منطقه توانستیم کارهای بزرگی انجام دهیم به خاطر سیاست بازدارندگی است.
رضایی همین طور عنوان کرد: سیاست خارجی و داخلی ما از دل ارزشهای انقلاب بیرون آمده که باید حفظ، تقویت و رشد پیدا کند و همچون مسائلی که باید به کمک هم به تقویت آن کمک نماییم، ارزش برادری و کارآمدی است. برادری تنها با سفارش های اخلاقی صورت نمی گیرد، باید قواعدی وجود داشته باشد که با این قواعد سوء ظن ها برطرف می شود.
وی تصریح کرد: ما امروز در داخل و همین طور منطقه فرصتهای بزرگی داریم که از آنها استفاده نمی نماییم،
عضو شورای مرکزی شورای ائتلاف اشاره کرد: بدین سبب برادری و کارآمدی دو ارزش انقلاب است که باید تقویت نماییم.1402/11/14
23:20:41
0.0 از 5
1603
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱