مجلس ایران دات كام
موسی پور:

برگزاری با شکوه دهه فجر مورد اهتمام همه دستگاه ها باشد

برگزاری با شکوه دهه فجر مورد اهتمام همه دستگاه ها باشد

به گزارش مجلس ایران دات کام، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: برگزاری با شکوه دهه فجر و ۲۲ بهمن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و باید مورد اهتمام همه دستگاه ها، نهادها و رسانه های جمعی باشد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محمدحسین موسی پور در دیدار مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با رئییس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از راهبردهایی که جبهه باطل همواره ضد جبهه حق به کار گرفته ؛ مقابله و مبارزه با شعائر الهی حوادث مهم تاریخی و ایام الله است این تقابل به شیوه های متعدد صورت می گیرد که یکی از وجوه بارز آن کتمان و کمرنگ کردن شعائر الهی و ایام الله است.
وی ضمن اشاره به تاکید رهبر انقلاب در این حوزه، به قرائت قسمتهایی از سخنان ایشان پرداخت که در اینباره فرمودند: از همان روزهای اولین پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز دشمنان تلاش کردند نقاط قوت مردم ایران را کتمان و انکار کنند. راهبرد جریان باطل اینست که نگذارد اینروزها زنده بماند و نورافشانی کند.
وی در تشریح علل اتخاذ این راهبرد از سوی دشمنان اظهار داشت: مجموعه روزهای مهم و خدایی ایام الله هویت و ماهیت انقلاب اسلامی را شکل می دهد و فراموشی و کتمان آن هویت انقلاب اسلامی را هدف می گیرد. تکریم ایام الله باعث تحکیم پایه های نظام و تقویت امینت و اقتدار ملی خواهد شد که دشمن از آن وحشت دارد.
رئیس شورای هماهنگی انقلاب اسلامی در بیان دلیل دیگر تلاش دشمن در این راه عنوان کرد: ایام الله بین نسل جدید و آرمانهای انقلاب پیوند می زند و ارتباط بین نسلی برقرار می کند که باعث نگرانی دشمن است. ایام الله به تعبیر رهبر معظم انقلاب پیشرانهای فرهنگی و ایمانی جامعه اسلامی و چراغ راهنما و مشعل هدایت و نمایانگر مسیر نشان دهنده و جهت درست انقلاب اسلامی است. ایام الله و تکریم و زنده نگهداشتن آن امید به آینده، موفقیت، پیروزی و نصرت الهی را زیاد می کند.
وی با بیان اینکه «تکریم ایام الله از انحراف انقلاب و تحریف رویدادها جلوگیری می کند» تصریح کرد: بزرگداشت و تکریم و برگزاری باشکوه ایام الله یک وظیفه همگانی است.
وی ضمن اشاره به برخی مناسبت های تاریخی همچون ۱۵ خرداد، ۹ دی، ۱۹ دی، ۷ تیر، ۸ شهریور، ۱۷ شهریور، ۱۳ آبان، ۱۲ بهمن، ۲۲ بهمن و دیگر مناسبتهای تاریخی اظهار داشت: برگزاری با شکوه دهه فجر و ۲۲ بهمن به تعبیر بنیانگذار نظام اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، روز غلبه ایمان بر کفر و الله بر طاغوت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و باید مورد اهتمام همه دستگاه ها، نهادها و رسانه های جمعی باشد.
رئیس شورای هماهنگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه «شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای حرکت در این راه و ایفای نقش خود نیازمند همکاری دستگاههای مختلف و همراهی مردم است» به برخی اقدامات این شورا از آغاز سالجاری اشاره نمود و اظهار داشت: از آغاز سال جاری تابحال قریب به ۲۰ مناسبت سراسری برگزار شده و در تمام استانها، شهرها، شهرستانها و روستاها بیشتر از سی هزار مراسم و اجتماع برگزار شده است.
وی برگزاری هزاران برنامه فرهنگی، هنری و تبیینی را از دیگر اقدامات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خواند و تصریح کرد: این اقدامات با کمک مردم و دستگاههای مختلف انجام شده است.
وی ضمن اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که آنرا یکی از قدیمی ترین و پرسابقه ترین نهادهای نظام جمهوری اسلامی توصیف کردند اظهار داشت: این حجم از فعالیت شورای هماهنگی بدون حرکت و اقدام جهادی قابل تحقق نبود.
منبع:

1402/11/05
14:41:23
0.0 از 5
1551
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام