مجلس ایران دات كام
ذوالنوری:

سپاه بهشت تروریست ها را موشک باران کرد

سپاه بهشت تروریست ها را موشک باران کرد

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده مردم قم با اشاره به اینکه اربیل و اقلیم کردستان عراق بهشت تروریست ها و جاسوسان بود، اظهار داشت: قدرت عملیاتی، اشراف اطلاعاتی، سرعت کار، غافل گیری و تمیز بودن عملیات شب گذشته قابل تحسین است.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، حجت الاسلام ذوالنوری نایب رییس مجلس با اشاره به اینکه اربیل و اقلیم کردستان عراق بهشت تروریست ها و جاسوسان بود، اظهار داشت: قدرت عملیاتی، اشراف اطلاعاتی، سرعت کار، غافل گیری و دقت و تمیز بودن عملیات شب گذشته بسیار قابل تحسین است، دشمن متنبه نشود این عملیات در وسعت بیشتر قابل تکرار است.
حجت الاسلام ذوالنوری گفت: جمهوری اسلامی ایران توانمندی لازم را برای انتقام از کسانی که بخواهند امنیت و جان ملت ما را تهدید کنند دارد و این توانمندی را هم بارها اعلام نموده بود؛ ولی متأسفانه دشمنان عنود، ابله و احمق از هشدارهای جمهوری اسلامی ایران درس نگرفتند و عبرت گیری نکردند.
جمهوری اسلامی ایران در زمان خودش ضربه لازم را به عقبه محل برنامه ریزی و اقدام مقابل امنیت ملی را هدف قرارداد
وی اضافه کرد: مردم عزیز ما مستحضر هستند که اربیل و اقلیم کردستان عراق که شب گذشته مورد حمایت موشک های پاسداران جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت بهشت جریان های تروریستی است و در این محل و گروهک های تروریستی جا خوش کرده اند و سازمان دهی می شوند و آموزش می بینند و بعد برای اجرای عملیات تروریستی به جاهای مختلفی اعزام می شوند. اربیل و اقلیم کردستان عراق هم بهشت گروههای تروریستی و هم بهشت خدمات جاسوسی است می دانیم که هم موساد و هم سرویس جاسوسی آمریکا به جدیت در آنجا فعال می باشند و مقابل امنیت ایران برنامه ریزی می کنند و گروههای ضدانقلاب را پشتیبانی می کنند و اطلاعات لازم را در اختیار تروریست ها قرار می دهند.
حجت الاسلام ذوالنوری اشاره کرد: شناسایی های زیادی توسط جمهوری اسلامی در این منطقه انجام شده بود الحمدلله جمهوری اسلامی ایران اشراف اطلاعاتی بسیار خوبی نسبت به اوضاع منطقه و آن چه که در پیرامون ما درحال وقوع است دارد موشک باران دیشب یک ضرب شستی است که اگر دشمنان عنود ملت ما متنبه نشوند قابل تکرار است و در وسعت های بیشتر هم قابل تکرار است. آن چه که دیشب صورت گرفت هم مردم ایران را خوشحال کرد و هم اقتدار و اشراف اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران را بطورکامل نشان داد که بصورت نقطه زنی فقط کانون های توطئه مقابل جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار دادیم بدون اینکه به دیگران که ذی دفع نیستند صدمه ای وارد شود.
نایب رییس مجلس اظهار داشت: قدرت عملیاتی، اشراف اطلاعاتی، سرعت کار، غافل گیری و دقت و تمیز بودن عملیات شب گذشته بسیار قابل تحسین است می دانیم که جمهوری اسلامی در هر جای دنیا که منافعش تهدید شود قادر می باشد اقدام نماید. جمهوری اسلامی ایران زمان، کیفیت و هدف عملیات را خودش تشخیص می دهد بموقع ضربه ای را که باید به دشمنان امنیت ملی کشور وارد کند را وارد میکند هرجا که منافع ملت تهدید شود منافع دشمنان ما در امان نخواهد بود.
وی اضافه کرد: صبر راهبردی جمهوری اسلامی ایران زیاد است بطور مثال نفتکشی را که آمریکا از جمهوری اسلامی مصادره کرد باردیگر به دست توانمند ارتشیان جمهوری اسلامی ایران توقیف شد و به سواحل ایران منتقل شد؛ پس این طور نیست که بزنند و فرار کنند مقام معظم رهبری نیز فرمودند که زمان بزن دررو تمام شده است جمهوری اسلامی ایران با صبوری و دقت و بااقتدار نسبت به تنبیه دشمنان اقدام می کند.

1402/10/27
15:55:45
0.0 از 5
1794
تگهای خبر: آموزش , خدمات , رهبری , قم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴