مجلس ایران دات كام
فرمانده نیروی دریایی سپاه:

خط قرمز سردار سلیمانی حفظ نظام اسلامی و ولایت فقیه بود

خط قرمز سردار سلیمانی حفظ نظام اسلامی و ولایت فقیه بود

به گزارش مجلس ایران دات کام، قم فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: رمز موفقیت و محبوبیت حاج قاسم اخلاص و خضوع او بود که سبب شده بود تا تصاویر حماسی در زمان تشییع او شکل بگیرد؛ استکبارستیزی و مبارزه با ظلم از اقدامات مهم سردار سلیمانی و خط قرمز آن شهید بزرگوار حفظ نظام اسلامی و ولایت فقیه بود.


علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه در سیزدهمین جشنواره مالک اشتر سپاه استان قم که شامگاه گذشته برگزار گردید، با اعلان اینکه دیگر دلیلی بر وجود آمریکا در خلیج فارس وجود ندارد، اظهار داشت: هزینه روزانه یک ناو هواپیمابر ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار، یک فروند ناوشکن ۳۰۰ هزار دلار و شناور رزم دریایی ۱۵۰ هزار دلار است و امروز توانسته ایم باقدرت ایمان و توسل به خداوند متعال وجود این قبیل تجهیزات نظامی را در منطقه خلیج فارس بی اثر نماییم.
وی درباب هزینه ساخت انواع تجهیزات نظامی، اضافه کرد: هزینه ساخت یک فروند ناو هواپیمابر ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار و یک فروند زیر دریایی هفت میلیارد دلار است، کاری که شهدا و حاج قاسم انجام دادند موجب بی اثر شدن فناوری ها و تجهیزات آمریکایی شد و ایمان الهی موجب ایجاد این تفکر در میان نظامیان ایران اسلامی می باشد که قدرت دشمنان را کم کرده است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: امروز جوانان این کشور مقتدرانه در مقابل دشمن ایستاده اند و آنها بدون اجازه جوانان ما امکان ورود و خروج به مسیل های متعلق به کشورمان را ندارند؛ این شجاعت و ایستادگی ناشی از ایمان به خداوند و خون پاک شهداست.
وی اظهار داشت: قدرت نظامی ایران امروز به حدی رسیده است که آمریکایی ها و مستکبران ناچار به تقبل چنین هزینه هایی شده اند و این قدرت مرهون خون شهدا و شهید سلیمانی است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه با اشاره به ضرورت مقایسه عملکردها برای افزایش کارآمدی ها در رده های مختلف سپاه، اظهار داشت: اشراف بر رده ها به سبب پیشگیری و جلوگیری از لطمه هاست و روزبه روز به موضوع اشراف و انجام اقدامات دقیق برای کم کردن لطمه ها باید بیشتر توجه گردد.
تنگسیری با اشاره به روحیه و ایمان و رشادت های سردار سلیمانی، اظهار داشت: رمز موفقیت و محبوبیت حاج قاسم اخلاص و خضوع او بود که سبب شده بود تاتصاویر حماسی در زمان تشییع او شکل بگیرد؛ استکبارستیزی و مبارزه با ظلم از اقدامات مهم سردار سلیمانی بود و خط قرمز آن شهید بزرگوار حفظ نظام اسلامی و ولایت فقیه بود.
فرمانده نیروی دریایی سپاه درمورد منش و شیوه برخورد سردار سلیمانی با اقشار و گروههای مختلف جامعه، اظهار داشت: در نگاه ایشان دختر کم حجاب و افراد با سلیقه های مختلف سیاسی در کشور یکسان بود و همه را در کشور تحت پرچم ولایت و نظام اسلامی می دانست.
وی اظهار داشت: دلیل شهادت حاج قاسم این بود که وی تمام برنامه های آمریکا را به هم زده و ضربه کاری به هیمنه آنها وارد کرده بود و با بوجودآوردن جبهه مقاومت جلوی تسلط آمریکایی ها را در منطقه گرفت.1402/10/12
09:03:13
0.0 از 5
2254
تگهای خبر: قم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲