مجلس ایران دات كام
لاریجانی:

مجمع مجالس آسیایی فرصت رایزنی درباره روابط اقتصادی كشورها است

مجمع مجالس آسیایی فرصت رایزنی درباره روابط اقتصادی كشورها است

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجمع مجالس آسیایی فرصت رایزنی برای بهتر شدن روابط اقتصادی بین كشورها و گسترش انواع همكاری ها با عنایت به سنخیت كشورها با یكدیگر است.به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از مهر، علی لاریجانی قبل از عزیمت به كشور تركیه برای حضور در دوازدهمین مجمع مجالس آسیایی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سفر به تركیه برای حضور در مجمع مجالس كشورهای آسیایی انجام می شود. در چند دهه اخیر، شاهد جهش شایان توجه كشورهای آسیایی در حوزه های علم، فناوری، تجارت و روش های حل مسائل سیاسی بوده ایم.
وی اضافه كرد: نمونه این گونه ارتباطات در سال های گذشته بین دولت ها و مجالس كشورهای آسیایی ملاحظه و سازوكارهایی در حوزه های اقتصاد، امنیت و علم فراهم شده كه شانگهای نمونه ای از آن در عرصه روابط بین دولت های آسیایی است.
رئیس مجلس شورای اسلامی اشاره كرد: مجمع مجالس آسیایی در سال های اخیر، كوشش های خوبی برای ایجاد فرصت های تجاری، علمی و همین طور رایزنی در حوزه مسائل امنیتی و امنیت پایدار فراهم نموده است و در این اجلاس نیز همین تفكر دنبال خواهد شد، چونكه رویكرد قرن معاصر، توجه به تاثیرگذاری كشورهای آسیایی است.
لاریجانی اظهار داشت: مجمع مجالس آسیایی فرصت رایزنی برای بهتر شدن روابط اقتصادی بین كشور ها و گسترش انواع همكاری ها با عنایت به سنخیت كشورها با یكدیگر است.


منبع:

1398/09/24
11:55:20
5.0 از 5
10523
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام