مجلس ایران دات كام
ذوالنوری در گفت وگو با مجلس ایران دات كام:

کشورهای اسلامی با تحریم، رژیم صهیونیستی را از پادربیاورند

کشورهای اسلامی با تحریم، رژیم صهیونیستی را از پادربیاورند

به گزارش مجلس ایران دات کام، نایب رئیس مجلس اظهار داشت: اگر کشورهای اسلامی نگران درگیری با رژیم صهیونیستی هستند، حداقل می توانند با تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی، لغو ارتباطات اقتصادی و تحریم نفت، این رژیم را از پا دربیاورند.«حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری» نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به ادامه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، اظهار نمود: پایان جنگ غزه بستگی به غیرت و دین داری سران کشورهای اسلامی دارد، چون که بعضی از آنان تا هم اکنون اهمال کرده و به وظایف خود عمل نکردند.
وی بیان نمود: همان گونه که چندی قبل حجت الاسلام رییسی، رئیس جمهور کشورمان در نطق خود در سازمان ملل و سازمان همکاریهای اسلامی تاکید کرد، سران کشورهای اسلامی باید با انسجام به مبحث غزه ورود پیدا کنند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشورهای اسلامی در مبحث غزه حتی می توانند در بُعد غیرنظامی ورود جدی داشته باشند، افزود: اگر آنان نگران درگیری با رژیم صهیونیستی هستند، حداقل می توانند با تحریم کالاهای رژیم صهیونیستی، لغو ارتباطات اقتصادی و تحریم نفت، این رژیم را از پا دربیاورند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به واقع، کشورهای اسلامی بدون احتیاج به ورود به جنگ می توانند مشکل غزه را حل کنند.
ذوالنوری با تکیه بر این که لازم است هر چه زودتر آتش بس در غزه برقرار شود، اظهار داشت: البته با عنایت به عدم پایبندی رژیم صهیونیستی و عدم رضایت پشتیبانان این رژیم که در مجامع بین المللی صاحب نفوذ هستند و مشتاق ادامه کشتار مردم فلسطین هستند، ما امید نداریم که اگر آتش بس هم اجرا شد، دوام بیاورد.منبع:

1402/09/24
21:17:55
0.0 از 5
2434
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲