مجلس ایران دات كام
متفكرآزاد در گفت وگو با مجلس ایران دات كام:

رژیم صهیونیستی ضربه سنگینی از مقاومت فلسطین خورد

رژیم صهیونیستی ضربه سنگینی از مقاومت فلسطین خورد

به گزارش مجلس ایران دات کام، عضو هیات رییسه مجلس اظهار داشت: دستیابی به توافق آتش بس موقت در نوار غزه نشان دهنده شکست رژیم صهیونیستی و پیروزی مقاومت فلسطین است و این رژیم ضربه سنگینی خورد.روح الله متفکرآزاد در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به این که دستیابی به توافق آتش بس موقت در نوار غزه نشان دهنده شکست رژیم صهیونیستی و پیروزی مقاومت است، عنوان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی نابودی ملت فلسطین، جنبش حماس و مقاومت را دنبال می کرد، اما راه به جایی نبرد.
وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی ضربه سنگینی از مقاومت و مردم فلسطین خورد. آنان در دوراهی انتخاب آبرو و بقای خود، آبرو رو از دست داده و تلاش کردند بقا را انتخاب کنند، اما با مقاومت حماس و ملت غزه، بقا را هم نمی توانند انتخاب کنند و نابود خواهند شد.
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تکیه بر این که دادگاه های بین المللی باید تشکیل و جنایت جنگی رژیم صهیونیستی را مورد بررسی قرار دهد، خاطرنشان کرد: باید بشدت با این رژیم منحوس و سرکردگان آن برخورد شود. عناصر این رژیم جعلی و موقت باید در محاکم بین المللی بابت کشتار بیشتر از ۱۳ هزار نفر از مردم مظلوم فلسطین تحت تعقیب قرار گیرند.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته آمریکا هم در این جنایت نقش داشته و مردم دنیا مطالبه برخورد شدید با این جنایتکاران را دارند. دیگر آبرویی برای آمریکا و اسرائیل در سطح دنیا باقی نمانده است. هم اکنون بهترین موقعیت برای اعمال فشار حقوقی و قضایی ضد این رژیم غاصب و همراهانش است.
متفکرآزاد با اشاره به اینکه مردم آزاده جهان از فجایعی که در فلسطین از جانب صهیونیست ها انجام شده بسیار ناراحت هستند، اظهار داشت: جای تأسف دارد که خیلی از کشورهای غربی جنایت های رژیم صهیونیستی را محکوم نکرده و با سکوت خود عملاً با اسرائیل همراهی کردند.
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما شاهد اعمال استانداردهای دوگانه ای از جانب غربی ها نسبت به مؤلفه های حقوق بشری هستیم و سکوت بین المللی در مقابل جنایت های این رژیم کودک کش شرم آور است.منبع:

1402/09/05
09:21:41
0.0 از 5
2345
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام