مجلس ایران دات كام
سامه یح نجف آبادی در گفت وگو با مجلس ایران دات كام:

جنایات رژیم صهیونیستی با آموزه های تورات همخوانی ندارد

جنایات رژیم صهیونیستی با آموزه های تورات همخوانی ندارد

به گزارش مجلس ایران دات کام، نماینده کلیمیان ایران در مجلس اظهار داشت: کشتارهای بی رحمانه ای که از آغاز تشکیل رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی انجام شده است به هیچ عنوان با آموزه های حضرت موسی و تورات مقدس همخوانی ندارد.همایون سامه یح نجف آبادی نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر، در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی اظهار داشت: متأسفانه رژیم صهیونیستی با سو استفاده از نام یهودیت و دین یهود در تلاش است تا خویش را در جهان مشروع جلوه دهد.
وی اضافه کرد: متأسفانه اعمال ددمنشانه و کشتارهای بی رحمانه ای که از آغاز تشکیل رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی انجام شده است به هیچ عنوان با آموزه های حضرت موسی کلیم الله و نکاتی که در تورات مقدس آمده است همخوانی ندارد.
نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اعتراض یهودیان جهان به اعمال رژیم اشغالگر قدس عنوان کرد: تمام یهودیان واقعی و تمام یهودی ها آزادی خواه جهان که تعدادشان هم کم نیست، در اعتراض به این اعمال و فجایعی که اخیراً در غزه رخ داده است اعتراضات خویش را در سراسر دنیا نشان دادند و آنرا محکوم کردند.
وجود صهیونیسم مسیحی در کنار یهودی های صهیونیست
سامه یح نجف آبادی ضمن اشاره به آنکه صهیونیست ها فقط خویش را یهودی نمی دانند، اذعان داشت: بنده خاطرنشان می کنم که در دنیا فقط یهودی صهیونیسم نداریم بلکه باید اظهار داشت که متأسفانه مسیحی صهیونیسم هم داریم و بعضی از گروه ها فرزند نامشروع صهیونیسم هستند که از آن جمله می توانیم به گروه داعش اشاره نماییم.
وی افزود: ما نمی توانیم جنایاتی که توسط صهیونیست ها انجام می گیرد به یهودیت نسبت دهیم همانطور که نمی توانیم جنایتی که توسط داعش صورت گرفت به اسلام ارتباط دهیم.
نماینده کلیمیان ایران در مجلس اذعان داشت: خداوند ادیان را فرستاده است تا مردم در صلح، آرامش، امنیت و رفاه کامل در کنار هم زندگی کنند و متأسفانه افراط و تفریط هایی که در دنیا در طول تاریخ وجود داشته است، سبب کشتارهایی به نام دین شده است که واقعاً از این مساله متاسف هستیم.
سامه یح نجف آبادی ضمن اشاره به بروز مشکلات انسانی در بین فلسطینیان غزه اظهار داشت: جامعه کلیمیان ایران برای ارسال کمک های انسان دوستانه به مردم مظلوم فلسطین در غزه آمادگی خویش را اعلام نموده و در شرف اقداماتی هستیم که این کمک ها به دست مظلومین فلسطینی برسد و ان شاءالله خبر ارسال کمک های خویش را اطلاع رسانی خواهیم کرد.


منبع:

1402/08/09
16:12:27
0.0 از 5
3057
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲