مجلس ایران دات كام
مجلس در بیانیه ای:

لکه ننگ دیگری در کارنامه مدعیان دروغین صلح

لکه ننگ دیگری در کارنامه مدعیان دروغین صلح

به گزارش مجلس ایران دات کام، نمایندگان مجلس در اطلاعیه ای تاکید کردند: جنایت رژیم صهیونیستی در حمله عامدانه به بیمارستان المعمدانی غزه و کشتار بیشتر از هزار شهروند غیرنظامی لکه ننگ دیگری در کارنامه مدعیان دروغین صلح گذاشت.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، علی کریمی فیروزجایی در جلسه علنی نوبت بامداد امروز (چهارشنبه ۲۶ مهر ماه) مجلس شورای اسلامی بیانیه نمایندگان مردم در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی در هدف قرار دادن بیمارستان المعمدانی غزه و کشتار کودکان بی گناه را قرائت کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است:
جنایت رژیم کودک کش صهیونیستی در حمله عامدانه به بیمارستان المعمدانی غزه و کشتار بیشتر از هزار شهروند غیرنظامی بخصوص زنان و کودکان بی پناه فلسطینی لکه ننگ دیگری در کارنامه جامعه جهانی و سازمان ملل و مدعیان دروغین صلح گذاشت. این جنایت با حمایت مستقیم تسلیحاتی رژیم جنایتکار آمریکا صورت گرفت. حمایت و همراهی آمریکا و برخی کشورهای اروپایی با این رژیم سکوت مرگبار جامعه جهانی و مجامع بین المللی مفتضحانه و ننگین است.
این جنایت به سرکردگی نخست وزیر مجرم و جنایتکار رژیم صهیونیستی پاسخی جز نابودی و یکسره کردن کار این غده سرطانی ندارد. به سازمان های بین المللی امیدی نیست، جهان باید به پا خیزد، ملت های آزاده در سراسر جهان باید در کنار ملت مظلوم و بی پناه فلسطین قرار گیرند و فلسطینیان در محاصره و در بند را از وحوش صهیونیست نجات دهند. تنها طوفان خشم ملت ها است که می تواند بنیان این رژیم فاسد را برکند.
مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت شدید این جنایت بشری و انتقاد از بی عملی دبیرکل سازمان ملل و مجامع بین المللی از پارلمان های کشورهای مستقل و آزادی خواه دنیا بخصوص پارلمان های اسلامی می خواهد:
۱- از هیچ اقدامی در محکومیت و مقابله با جنایت های رژیم صهیونیستی و پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین فروگذار نکند.
۲- جنایت های رژیم های صهیونیستی را در مجامع بین المللی پیگیری نماید.
۳- با عنایت به وضعیت وخیم انسانی در غزه و قطع کامل مسیرهای امدادرسانی ضمن ارسال کمک های بشردوستانه سازمان های مدعی بشردوستانه را برای ارسال کمک های انسانی تحت فشار قرار دهند.
۴- حکومت های خویش را به قطع کامل ارتباط دیپلماتیک تجاری و اقتصادی با رژیم صهیونیستی ترغیب نمایند.
۵- شرکتهای حامی رژیم صهیونیستی را تحریم کرده و قوانین تحریمی ضد این رژیم در مجالس خود وضع نمایند.
۶- کمک های تسلیحاتی و نظامی آمریکای جنایتکار را به رژیم صهیونیستی محکوم کرده و سفارتخانه های آمریکا را تحت فشار قرار دهند. (نابود باد اسرائیل، زنده باد فلسطین، زنده باد ملت مظلوم و مقاوم فلسطین).

1402/07/27
12:28:57
0.0 از 5
2980
تگهای خبر: اقتصاد , پیگیری , حامی , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲